SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 433370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 965 Napisanych postów 3398 Wiek 57 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 495745
kabo9
wiadomo że na kaca najlepszy jest kli. tfu rozruszać się trochę to pojechaliśmy rowerami na małą wycieczkę
filmy się wgrywają więc taka zapowiedź

He, he . ja wczoraj też trochę próbowałem "pofikać" na drążku ale za mocno czułem jeszcze brzuch no i pomyślałem sobie to co Ty, gdybym był lżejszy te 20kg to konkurował bym z Drazekm . Ale jak to gdzieś Drazekm napisał, On robi "wygibasy" na drążkach a my się "bawimy" ciężarami. Co wcale nie oznacza że nie mamy próbować inaczej

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1777 Napisanych postów 10432 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1067512
próbować można a może nawet trzeba żeby stać się bardziej wszechstronnie usportowionym, ale moim problemem jest to że ja dynamiki nie mam nawet jak jestem 10kg lżejszy, taki typ
ale wtedy na pewno lżej będzie próbować

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-05-14 08:43:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3443 Napisanych postów 19174 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1031201
Nie było tak źle z dynamiką.
Wskakiwałeś na drążek i nie wiadomo dlaczego nie potrafiłeś wycisnąć tego muscle up tylko spadałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2115 Napisanych postów 8347 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 477482
Świetne wymyki, bez wybicia z ziemi :) Muszę się takich nauczyć.

A próbowałeś robić bar dip jako jeden z elementów składowych MU? Ja się na tym nie znam, ale tak wygląda że z tą ostatnią fazą jest problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3443 Napisanych postów 19174 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1031201
Viki

A próbowałeś robić bar dip jako jeden z elementów składowych MU? Ja się na tym nie znam, ale tak wygląda że z tą ostatnią fazą jest problem.
A więc nie tylko ja zwróciłem na to uwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1777 Napisanych postów 10432 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1067512
Viki

dzięki
coś tam próbowałem ale kilka szt. nie miałem siły zupełnie wczoraj
ale własnie pomyślałem, że muszę potestować te bar dipy na różnych rozstawach, bo może to będzie klucz
innym kluczem może być zwiekszenie mobilności w barkach, ale z tym już może być problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1963 Napisanych postów 6097 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 500635
Kurczę - ale jak człowiek na to patrzy to nie moze uwierzyć, ze Kabo nie fiknął w końcu. Nie mam pod nosem żadnego trzepaka, ale nie sądzę ze to się zapomina.. Aż chce się poszukać.Kabo - motywujesz w różny sposób:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Paatik - ale że co nie fiknąłem? Do MU droga daleka, ale wymyki i odmyki robię więc fikam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 2869 Napisanych postów 24475 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 665962
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?