SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 816173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Kabo tak myślę co napisać.Dużo zweryfikuje odtłuszczenie i ono pokaże całą prawdę bo teraz ciężko to ocenić. Widzę, że chyba klata poszła najbardziej i nabrała grubości.Biceps masz podobnie jak ja bardzo długi a nie kulkowy.Ten kulkowy wydaje mi się można szybciej wyćwiczyć.Uda i łydki na plus.Najszerszy już poprzednio się ładnie prezentował.
Proponuję więcej ćwiczeń na dwugłowe -może ,,Żuraw" i jeszcze ćwiczenia na boczna głowę tricepsa bo też wpływa na wzrokową ocenę sylwetki-wyciskanie w wąskim chwycie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Cisnę wyciskanie wąskie albo dipsy albo jedno i drugie na każdym treningu trica.
Z dwugłowymi kilka razy miałem problem bo po skatowaniu czwórek łapały mnie skurcze przy uginaniu leżąc co uniemożliwiało ćwiczenie. Nie wiem dlaczego. czasami zastanawiam się czy od czasu do czasu nie przestawić dwójki i zrobić jako pierwsze.

Co do końcowego odtłuszczenia i sylwetki. Wyznacznikiem jest pierwsze zdjęcie z lewej i jak w październiku nie będę wyglądał znacznie lepiej w ilości mięsa, proporcjach na górze i separacji na udach to pyerdolę i nie wiem co, ale raczej nie będzie już powtórki z masy takiej jak teraz. Zresztą zobaczę jeszcze ile zdrowia będzie kosztowało mnie zbicie z końcówki masy do formy startowej. Nie ma co zbyt pochopnie paplać na lewo i prawo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542

Poniedziałek 27-04-2015


Trening: Klatka, biceps, brzuch, cardio

Session Length 01:15


Cardio po siłowym: orbitrek 25 min

Foto/Video/Komentarz

Koniec biadolenia, rozkminiania i bicia piany na forum - lecimy dalej z treningiem, ma być hardkorowo, bicki i klata spompowane .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Treningi od wtorku do dziś wyglądały następująco:


Wtorek 28-04-2015




Cardio po siłowym: bieżnia 20 min


Czwartek 30-04-2015



Cardio po siłowym: orbitrek 25 min


Piątek 01-05-2015



Cardio po siłowym: orbitrek 20 min

Foto/Video/Komentarz

Koniec pierwszego mezocyklu wiosennego. Nie udało mi się przebić wagi 90kg ani rano w domu ani po treningu wieczorem na siłowni . Najwyższe odnotowane wskazanie to 89,9kg . Teraz jedziemy dalej, a masę może uda się jeszcze poprawić w czerwcu . Od poniedziałku ścinka kalorii i lekka 4 tygodniowa redukcja.

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
pytania

1. co to za ćwiczenie z tą piłką przy ścianie?
2. czemu masz tak wielką różnice dwójka a czwórki( 40 kg)? ma to coś z jakąś kontuzją związek?
3. łydki stojąc - nie boli ciebie od tego kręgosłup? jesteś prosto czy leżysz pod jakimś kątem?
4. T-bar zmniejszone obciążenie - lepiej weszło jak miałeś kontrolę i spinałeś do końca?
5. na ile kcal wchodzisz i czy zapodajesz znowu cardio podwójnie?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid
pytania

1. co to za ćwiczenie z tą piłką przy ścianie?
2. czemu masz tak wielką różnice dwójka a czwórki( 40 kg)? ma to coś z jakąś kontuzją związek?
3. łydki stojąc - nie boli ciebie od tego kręgosłup? jesteś prosto czy leżysz pod jakimś kątem?
4. T-bar zmniejszone obciążenie - lepiej weszło jak miałeś kontrolę i spinałeś do końca?
5. na ile kcal wchodzisz i czy zapodajesz znowu cardio podwójnie?


1. takie coś dla odmiany, podobno dobre szczególnie na separację, Wasonia nie moge na wykroki namowić, niby taki dzik, a pęka przy 36 wykrokach z 20kg sandbagiem czy sztangą





2. to jest to co kiedyś pisałem, tak są opisane sztabki na maszynach, są to różne maszyny, na innej maszynie na czwórki ostatnie serie robię 70-75 więc wtedy już by nie było takiej róznicy

3. nie, nigdy nie miałem z tym problemu, stoję normalnie na maszynie, czasami większym problemem jest gniecenie od góry jak się coś źle ułożę

4. Wason mnie pilnował żebym przede wszystkim nie odrywał klaty od podpórki i nie szarpał, więc było spinanie i wszystko - technika na pewno lepsza, ale czy lepiej weszło to nie wiem , żebym miał mniej możliwości oszukiwania to stałem też na ziemi, a nie na tej podstawce skośnej pod nogi

5. 3400-3500 obcięte głównie z tłuszczy, cardio 150minut w pierwszym tygodniu więc można powiedzieć, że x2 w stosunku do masy

miskę rozpiszę dokładnie w weekend

pozdro.

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-05-01 21:48:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
To ćwiczenie pokazywałem dwa miesiące temu.Super na dobicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Tak jak pisałem wcześniej, opisze schemat z jakim zaczynam mini redukcję.
Obcinamy głównie z tłuszczy, dwa posiłki będą białkowo-węglowe, zmieniam źródło tłuszczy na olej lniany.
To co poniżej to schemat - zamiast kury będzie wpadać też inne chude mięso lub chude ryby. A jak będą tłuste ryby to nie będzie innego źródła tłuszczy. Jako źródła węgli będą też inne kasze i może ziemniaki pieczone.

Dwa przykładowe dni treningowe (w DNT nie będzie tylko białka z prochu). (te warzywa w środku rozpiski to pula na cały dzień, a nie oddzielny posiłek )





Do tego cardio 5x30min w pierwszym tygodniu .

A teraz jeszcze kika słów o dotychczasowej masie .
Kończę z wagą 88,8kg, a tak wygląda wykres wagi od początku współpracy z Arturem:



Mocne przełamanie trendu to styczeń b.r. w którym mieliśmy podobną mini redukcję do tej która teraz startuje w maju.

Na deser foto pulpeta na koniec masowego wiosennego mezocyklu (89,5 w ciuchach ) - foto z piątku potreningowo:



pozdro.





Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-05-03 17:57:56

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-05-03 17:58:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5191
chciałbym taka redukcje, na takiej kaloryczności :) - wszystko przede mną
jeszcze nie widziałem pulpeta z 6 pakiem ;)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
trzeba od czegoś zacząć żeby było z czego ciąć kalorie ,
a nawet jak to jest +- obecne zero to będzie średnio około 500kcal mniej i 2x cardio więcej więc musi zacząć lecieć

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-05-03 18:59:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium