SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 815356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130922
Mniejszy rozstaw a pompa z klatki przejdzie na tricepsy
Jeśli masz potrafisz wyprostować tak łokcie aby wyłączyć tricepsy to zrobisz o wiele powtórzeń więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
niestety ale chyba nie dam rady wyłączyć tricepsów
ale może faktycznie zacznę zwężać rozstaw żeby rozłożyć trochę pompę na klatę i tricepsy
jeszcze muszą przetestować z odpoczynkami, ale obawiam się że w pozycji plank to nie odpocznę zbytnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130922
kabo9
niestety ale chyba nie dam rady wyłączyć tricepsów
ale może faktycznie zacznę zwężać rozstaw żeby rozłożyć trochę pompę na klatę i tricepsy
jeszcze muszą przetestować z odpoczynkami, ale obawiam się że w pozycji plank to nie odpocznę zbytnio
w pozycji plank to chyba tylko niektórzy odpoczywają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1794 Napisanych postów 2909 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73481
Pompki eleganckie

Udanego wypoczynku

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Kabo9, z racji że Masti jest moim przyjacielem, nie stwarzaj sytuacji bym czuł się niezręcznie. Nie mam zamiaru tu wracać.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Bull
Kabo9, z racji że Masti jest moim przyjacielem, nie stwarzaj sytuacji bym czuł się niezręcznie. Nie mam zamiaru tu wracać.


z uwagi na to, że nie odpowiedziałeś mi na priv w sprawie zrzutki nie jesteś tu nawet mile widziany
a Masti sam stwarza niezręczne sytuacje (i nie piszę o ostatnim weekendzie) dlatego może faktycznie nie wracaj bo pranie brudów zawsze odbija się negatywnie na wszystkich


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-07-03 17:15:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345930
Kabo zawsze wiedziałem że masz charakter ....

a Bullowi nic nie tłumacz już gdy była sprawa kokosanki pokazał swoje oblicze --kasa misiu kasa tylko się liczy to jego myśl przewodnia
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mysleli ze jak Cie zrobią doradzcą to Cie utemperują :),ups znowu napisalem cos nie tak stracilem szanse na nagrode i wybranie do ew. testu :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-07-03 20:16:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
otóż cały pic polega na tym, że inicjatywa zrobienia mnie doradcą nie wyszła od moderatorów tego działu, pewnie gdybym czekał na tę inicjatywę to bym do tej pory nim nie był
być może Masti musiał kandydaturę zatwierdzić, ale w sumie nie wiem i nie interesuje mnie to
nic nie jestem nikomu winien, bo zasłużyłem na to swoją pracą na forum, ale jak ktoś z zarządu uważa inaczej to zawsze mogą mnie zdjąć, zbanować lub cokolwiek
ja jestem nadal spoza układu

jeżeli powinienem komuś podziękować za "doradcę" to są to fanslaska i jsdolan5, którzy kilkukrotnie zgłaszali moją kandydaturę
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
A tymczasem aktywnego wypoczynku ciąg dalszy. Dziś było tak:
29000 kroków
10,6km po górkach
zaliczona trasa Przełęcz Osice - Trzy Korony - Zamek Pieniny - Krościenko

dumny jestem, że dziewczyny dały radę, chociaż mi lekko nie było .

widoki na Tatry na trasie Przełęcz Osice - Trzy Korony


przypinka pod Trzema Koronami


Na sam szczyt Trzy Korony nie weszliśmy, bo nie dość, że wejście komercyjne to kolejka jak do kolejki na Kasprowy

Na koniec dnia 100 pompek na ziemi w kilku seriach. Na ziemi bo szczotkę ktoś podprowadził . Został odkurzacz, ale nie znalazłem zastosowanie do pompek .
Testowałem różny rozstaw dłoni i nadal nie wiem jak robić .

pozdro.





Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-07-03 21:44:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium