SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 815431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Nic z tego, Paatik dobrze zgadła że to taka podpucha była. Jeżeli odpowiedź była by jedzeniowa to był by to jabłecznik którego zjadłem pół blaszki. Schabowe i polędwiczki wieprzowe jem nawet w trakcie redukcji więc żaden to rarytas .
Kieliszek też był i to nie jeden, ze szwagrem głównie bo na takim dziwnym weselu byliśmy (dziwne bo od 14 do 19) to w zasadzie taka komunia tylko ślub był wcześniej . Ale ze szwagierkiem tyle nam wystarczyło żeby się zrobić na cacy .

A teraz uwaga, bo będzie odpowiedź.
U teściowej najbardziej lubię ......














światło w łazience bo jest genialne .
A zaraz po tym sernik i jabłecznik .


Taka sytuacja po wczorajszym ładowaniu . Wleciało dużo mięsa, dużo ciasta, tort i dużo alko.



pozdro





Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-10-07 20:05:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Różne fazy miałem, ale na samoj**kę w lustrze jeszcze nie.
Kim jesteś?
Jesteś zwycięzcą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lipa. Myślałem że to, że ma teścia zawsze do dyspozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Paawo mi się wsadził i nie zdążyłem dopytać. Z czego ten bimber od szwagra był?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
paawo
Lipa. Myślałem że to, że ma teścia zawsze do dyspozycji.

niestety tu od roku jest lipa,
teściu rok temu dostał udaru, całe szczęście że karetka przyjechała szybko i wyszedł z tego prawie bez szwanku chociaż na początku był niedowład, kiepsko mówił, i nic nie pamiętał
teraz już jest ok, ale nie pije (kieliszek wypije ale to się zasiadać nie opłaca ) i nie pali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fanss
Paawo mi się wsadził i nie zdążyłem dopytać. Z czego ten bimber od szwagra był?

nie doczytałeś - to weselna była, ale nie taka zwykła weselna, od razu mi się z Viki skojarzyło i polewanie szło w dużym tempie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zdrowia dla teścia dużo życzę, no i dla teściowej też.

Ale pisząc, "teścia" miałem na myśli raczej aptecznego czy ruskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
W takiej Husarii to kilka punktów dla drużyny Viki bym natrzepał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanss
W takiej Husarii to kilka punktów dla drużyny Viki bym natrzepał


Śmiało. Tylko, że czołgu w tym czasie będzie robił przysiady.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium