SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 820307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
To co, teraz śmiało możesz na Świeradowiec startować, na trening łydek
Pieniny to piękne góry, jesienią późną, zimą, wczesną wiosną, w środku tygodnia

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
Przywróciłem na prośbę przedmówcy ( na próbę)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 82 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1090
Bull
Przywróciłem na prośbę przedmówcy ( na próbę)

I fajnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
No to już oficjalne dzień dobry ponownie i z właściwego nicka.

Cieszę się, że udało się sprawy załatwić pozytywnie i dziękuję wszystkim, którzy mieli na to wpływ.
W ostatnich dniach dostałem mega duże wsparcie od różnych osób za co tez dziękuję. To dla mnie strasznie ważne i dało mi potężnego kopa motywacyjnego. Uzmysłowiło, że jednak jakąś wartość dodawałem temu forum z czego bardzo się cieszę. Poświęcam sporo wolnego prywatnego czasu i kiepsko byłoby jakby to efektywnie szło w piach żeby nie napisać psu w dupę . Jeżeli jestem przydatny to zostaję tu, bo wydaje mi się, że nie znalazłbym siły żeby od zera startować na innym forum, czy zacząć się intensywnie udzielać na FB czy innym medium.

Jestem cały czas w Pieninach więc może później wrzucę jakąś relację z podbojów okolicznych szczytów .

pozdro.

p.s. poproszę o skasowanie tematu "kabo9 farewell", bo jest nieaktualny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Aż na tą okoliczność, założyłem konto
Znaczy, że tylko jednostki są ... dziwne, to cieszy. Aż mnie się dziennik zachciało założyć


ps. już się nie mówi psu, tylko Krychowiakowi w dupę (widziałeś jego film z wakacji?)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Bardzo się cieszę ze jednak wróciłeś . Taki miałem ostatnio zastuj z treningami chciałem na nowo zacząć od poniedziałku, ale tak mi się w tej chwili nastrój poprawił ze idę trochę " pomachać" sztangą . Fanss zakładaj nowy dziennik
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fanss
Aż na tą okoliczność, założyłem konto
Znaczy, że tylko jednostki są ... dziwne, to cieszy. Aż mnie się dziennik zachciało założyć


ps. już się nie mówi psu, tylko Krychowiakowi w dupę (widziałeś jego film z wakacji?)


fans - widziałem zarówno występ Krychy na plaży jak i jego występy na MŚ, w sumie nie wiem co było bardziej żenujące
zakładaj dziennik zobaczymy co tam ćwiczysz
a tu zobacz magię - co z mojej małej łapki potrafi zrobić światło
światło pstryk i łapa siedzi


jsdolan - dajesz nowy program, kolejne rekordy trzeba robić





Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-07-07 20:01:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356355
Kabo, good to see you back.

To teraz w domu musisz oświetlenie w łazience zmienić, i będziesz mógł szpanować bicem w soszjal mediach.
Nałapiesz folołersów, zaczniesz sprzedawać plany treningowe i kariera jak się patrzy.
2

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
No. ładnie łapka siedzi.
Nie ćwiczę, wracam do treningów powolutkuuuuu. Byłem u znachora kilka razy, pośladkowy średni czy jakoś tak, rozciągnięty,słaby przeciążony, you name it Zaczął wszystkimi punktami spuszczać i ciężko było chodzić, w krzyżach łupiło, udo rwało. Ale jest lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Ghorta - póki co nie uzyskałem zgody małżonki na jakiekolwiek zmiany w oświetleniu

fans - długo Cię to coś cokolwiek to jest trzyma. Może masaże ala Krychowiak zapodaj to puści
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium