SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 815547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Wczoraj w ramach pokuty poszło
- cardio na orbitreku, 30 min

Plecki ładnie mnie bolą jeszcze teraz, więc można się też sponiewierać bez maksymalnych klamotów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542

Poniedziałek 30-03-2015


Trening: Klatka, biceps, brzuch, cardio

Session Length 01:37
Weight Lifted 13997kg



Cardio po siłowym: orbitrek 25 min

Foto/Video/Komentarz

W tym i przyszłym tygodniu trening będzie niestandardowy ze względu na święta. Oczywiście nie oznacza to że będzie lżej . Nie ma mowy o odpuszczaniu, będzie tylko inaczej .

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542

Wtorek 31-03-2015


Trening: Nogi, barki

Session Length 01:26
Weight Lifted 30709kg



Foto/Video/Komentarz

Mimo obaw o połączenie treningu nóg z inną partią trening całkiem fajnie wszedł. Dzisiaj odpoczynek. Przyszła paczka ze sklepu SFD więc można masować dalej .



pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Gdzieś czytałem, że nogi z barkami to dobre połączenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
kerad37
Gdzieś czytałem, że nogi z barkami to dobre połączenia.


Po nogach to wszystko jest co najwyżej średnie . Ale z uwagi na to ze z Wasoniem możemy ćwiczyć przez najbliższe 2 tygodnie po 3x to trzeba było jakoś to połączyć. Zauważ tez że barki były lekko zrobione, nie było ciężkiego wyciskania. Inna sprawa, że było tak celowo bo dzień po klacie czułem jeszcze te dwie partie.

Dziś plecy i triceps. Ja w piątek pewnie zrobię sobie dodatkowy trening klaty i może ramion. Trzeba coś kombinować żeby klata pycha .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia! Masz wszystko: wiedzę, mądrych kolegów, dostęp do wszelkiego sprzętu, suplementację, stosujesz dietę, przemyślany trening, kardio. Cóż, tylko czekać na super efekty bo zadbałeś o wszystko. Nie da się tego spieprzyć. Ciekawe jaki megawynik osiągniesz w pażdzierniku? Bo koszty tego widzę będą ogromne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ChongLee - jeżeli mi się uda do tego doprowadzić to będę zwycięzcą. Zwycięzcą walki ze samym sobą, swoim grubasem, złymi przyzwyczajeniami, walki o kilka kg mięśni, której ukoronowaniem będzie start. Wynik jest rzeczą wtórną bo jak wystartują weterani co mają po 20 lat stażu to ciężko będzie się z nimi równać jakością i dojrzałością umięśnienia. Więc nie liczę na pierwsze miejsce ale na przygotowanie sylwetki i formy, która będzie się nadawała do prezentacji na scenie kulturystycznej. Zrobienie ile się da mięśni i maksymalne ich docięcie żeby przynajmniej jeden aspekt był na najwyższym poziomie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542

Czwartek 02-04-2015


Trening: Plecy, triceps, cardio

Session Length 01:40


Foto/Video/Komentarz

Trening znów trochę zmieniony w ramach zaskakiwania mięśni, ale ramy pozostają - ciężko i pompa . Na tricepsach pompa mało mi skóry nie porozrywała na koniec treningu . Dobrze było .

Z ogłoszeń organizacyjnych to przestaję podawać tonaż treningowy bo widzę, że aplikacja sobie z tym nie radzi. Jakieś dziwne wyniki podaje inne niż policzone w excelu, na dodatek zaniżone . Na dodatek sztangielki liczy pojedynczo. Jedynie co jest fajne to, że można sprawdzić szybko historię danego ćwiczenia .

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Kabo, pewnie wiele razy podawałeś, ale czy ewentualnie mógłbyś podać raz jeszcze Twoją aktualną masę, bf oraz podaż kcal i rozkład makro jaki na tym etapie stosujesz? Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
masa dziś 87kg, a ostatnio waha się między 86.x a 88, bf nie znam, nie mierzyłem od sierpnia,
kalorie - 3800-4000 w zależności jakie składniki diety wchodzą w grę
makro białko ~200-220g (zwierzęce), T: 120-130g, Ww: ~400
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium