SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 820559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Paatik a zgłosiłaś chęć szczepienia w styczniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Ja czekam na Sputnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346041
Paatik rozpaczasz że taka mloda jesteś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346041
Punkty szczepień w gminach dużych wioskach szczepią w try miga,kilka kilometrów od miast tylko ze miastowi haha na wiochę jechać się szczepić lub z myśleniem ze tak można ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12218 Napisanych postów 22075 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627840
Kabo - zgłosiłam i mam printcscreena z potwierdzeniem. I psa z kulawa noga to nie obchodzi - na infolinii zmarnowałam kilka godzin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20739 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607914
Jawor50
Punkty szczepień w gminach dużych wioskach szczepią w try miga,kilka kilometrów od miast tylko ze miastowi haha na wiochę jechać się szczepić lub z myśleniem ze tak można ciężko


A kilka postów wyżej wyraziłeś zdziwnie, że ktoś jeździ w inny region żeby się zaszczepić a czasem nie ma wyjścia, trzeba jechać kawał drogi, bo w dużych miastach nie tak łatwo. No i im ktoś starszy tym łatwiej, młodszych roczników nie chcą szczepić, nawet w przypadkach awaryjnych. Wiem jak to wygląda, znajoma osoba pracuje w punkcie szczepień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Paatik
Kabo - zgłosiłam i mam printcscreena z potwierdzeniem. I psa z kulawa noga to nie obchodzi - na infolinii zmarnowałam kilka godzin.


No to błąd systemu. Powinnaś mieć skierowanie od 01.04 przynajmniej. Ale mój jeden kolega też tak ma.

Viki, przyjeżdżaj do wioski zwanej Warszawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12218 Napisanych postów 22075 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Żadnych objawów, nie mam rumienia, rękę muszę dotknąć w miejscu wkłucia żeby cokolwiek poczuć. Ale podobno druga dawka jest bardziej odczuwalna. Mam nadzieję, że nie jestem w grupie placebo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12218 Napisanych postów 22075 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627840
Ja jestem wpisana na listę do badań eksperymentalnych z JJ - mają być 2 grupy - jedna z 1 dawką, druga z dwoma. Wcześniej się cieszyłam - teraz lekko mniej. Tez nie wiedziałabym do której grupy trafię - dobrze, ze nie ma placebo.
Z drugiej strony 6 zakrzepów na 7 mln zaszczepionych? chyba nie ma co schizować...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium