SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 820632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346043
" ale cały czas siedząc, idąc czy kręcąc głową czuję że pod kopułą coś jest nie halo, mam wrażenie braku stabilności ---
kurcze coś takiego mam od kilku lat ,czasami są to mocniejsze czasami mniejsze odczucia z zawrotami głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja też miewałem jakieś chwilowe zawroty, ale teraz mam to w trybie ciągłym i nie jestem w stanie przejść kilku m po prostej bo mnie od razu buja na boki
nie wyobrażam sobie tym samym ćwiczeń na stojąco czy chodząco

rozmawiałem z kilkoma kolegami i przynajmniej dwóch miało w pewnym momencie podobne objawy i oczywiście mimo diagnostyki przyczyna pozostaje nieznana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2211 Napisanych postów 6191 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311287
Przepływy w tętnicach szyjnych trzeba by zrobić. I RM kręgosłupa szyjnego. Młodych to nie dotyczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12979 Napisanych postów 20740 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607918
Kabo a to nie są jakieś pocovidowe problemy neurologiczne? Bo sporo osób narzeka nawet po kilku miesiącach na problemy z pamięcią i zawroty głowy. Ostatnio też widziałam na grupie o szczepieniach że coraz więcej osób po szczepieniu też ma problem m.in. z zawrotami i to przez kilka tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ajazy
Przepływy w tętnicach szyjnych trzeba by zrobić. I RM kręgosłupa szyjnego. Młodych to nie dotyczy

właśnie czytałem, że kręgosłup w odcinku szyjnym może powodować zawroty i szwankowanie błędnika
może przy MRI głowy trochę zjadą niżej , tylko złożyłem reklamację na termin i czekam może przyspieszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Viki
Kabo a to nie są jakieś pocovidowe problemy neurologiczne? Bo sporo osób narzeka nawet po kilku miesiącach na problemy z pamięcią i zawroty głowy. Ostatnio też widziałam na grupie o szczepieniach że coraz więcej osób po szczepieniu też ma problem m.in. z zawrotami i to przez kilka tygodni.


ostatnio oglądałem serial Czarnobyl i jeżeli miałbym oceniać wpływ czynników zewnętrznych to skłaniam się bardziej ku tej katastrofie niż covidowi
szczególnie, że pierwsze ostre zawroty miałem w czerwcu 2019 czyli przed covidem
no i koledzy z którymi rozmawiałem jeden starszy jeden młodszy ale generalnie 40+ czyli łapali się na picie płynu lugola
ale covidowe osłabienie też mogło coś wywołać



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2021-05-23 15:36:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12218 Napisanych postów 22075 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627846
Ten płyn Lugola to na ostatnim miejscu bym rozpatrywała...
A tak to masz podejrzane: gronkowiec, covid - no i zbliżająca się starość - pewnie w takiej kolejności:)

Tak na serio to trzymam kciuki aby coś się wyjaśniło, albo roztrenowało - bo to upierdliwe jest takie "zarzucanie". Wiem co mówię bo miewam, ale u mnie to już pod "starość" podchodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
laryngolog odrzucił gronkowca jak mu powiedziałem, audiolog też zignorowała, także musi covid bo garmin mi ostatnio 2x lat pokazywał to gdzież starość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Domyślam się że ogólne badania robiłeś i na ten przykład żelazo w normie?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
badania robiłem ale żelaza akurat nie zrobiłem
muszę zrobić kreatyninę pod rezonans, więc sobie zapodam żelazo, chociaż jakoś ostatnio miałem podwyższone a nie obniżone

btw - forma z rana - jest bardzo sucho, ale płasko jak cholera, zupełnie objętość potraciłem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium