SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 275 Napisanych postów 7635 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 117266
minął prawie miesiąc - jakiś postęp z biodrem?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4527 Napisanych postów 20935 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1069949
Zdaje się, że właśnie teraz może być po operacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2238 Napisanych postów 11442 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1111007
Cieszę się, że mnie wywołaliście to tablicy bo miałem ostatnio coś napisać, ale jakoś nie wyszło. A miałem pisać bo postęp jest, długo to trwało, ale mam w końcu datę przyjęcia do szpitala. Także machina ruszyła i już jej nic nie zatrzyma .
27.07 zostanę przyjęty i jak nie będzie jakichś przeciwwskazań to pewnie w kolejnych dniach mnie pokroją.
Trochę nie wtenczas się obudzili bo mieliśmy zarezerwowaną kwaterę od 30., no ale co zrobić - nie można mieć widocznie wszystkiego na raz, a zdrowie najważniejsze. Jak się wykuruję to zrobię najwyżej dzieciom wakacje w trakcie roku szkolnego .

Także trzymajcie kciuki za mój szybki powrót.

A ogólnie to cały czas ćwiczę i próbuję coś zredukować fatu, ale tak bez przekonania . To znaczy, nie mam ciśnienia wszystko robię na spokojnie, jak mi się chce to zrobię cardio, ale częściej ostatnio mi się nie chce . Michę trzymam dość wysoko, bo cos tam leci więc nie ma sensu obcinać jak terminy nie gonią . Pewnie normalnie jakbym się ostro wziął to już bym kończył . A tak to mam 83-84kg i wyglądam jak placek bo zeszło całe nabicie z masy i została skóra z tłuszczem.
Oczywiście ćwiczę z Wasoniem, który nie dość, że się wyciął to postanowił ostatnio odpocząć i dowalił do pieca kalorii. Tym samym się zrobił momentalnie 2x większy, a nabity chodzi jak ponton z uchodźcami. Także dołuje mnie jeszcze bardziej . Całe szczęście ktoś popsuł wagę na siłowni, ale i bez tego widać że odjechał hen daleko . Siła tez od razu mu wróciła i znowu jest dodatkowy trening na wymianę obciążenia między seriami . Także w sumie wszystko w normie .

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2238 Napisanych postów 11442 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1111007
No to stało się. Wczoraj z rana dostałem nówkę funkiel endoprotezę.
Połączenie tytanu, innych metali, porcelany oraz polietylenu. Podobno całkiem spoko .

Dzisiaj już powrót do treningów .
Znaczy pierwszy trening wyglądał tak:
- przeszedłem 5m o kulach
- 2 serie po 30 powtórzeń napięcia pośladków, 4rek i naciąganie dwójek i łydek (palce na siebie w półsiadzie)
- przejście do klopa - następne 5m

pozdro.

p.s. foto jeszcze w gustownych ciuchach z sali pooperacyjnej z której zjechałem dziś rano.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1864 Napisanych postów 7128 Wiek 46 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 529994
Ło jezu, dzieciaku. Co oni Ci tam w tym szpitalu zrobili?
Szybkiego powrotu do zdrowia

PS. Wagę ze sobą zabrałeś czy lecisz na szpitalnym wikcie

Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2016-07-29 18:56:17

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
lecę szpitalne VLCD plus żona dowozi michę w pojemnikach żeby uzupełnić niedobory wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 275 Napisanych postów 7635 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 117266
Ile masy na diecie szpitalnej zejdzie? zybkiej rehabilitacji.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4527 Napisanych postów 20935 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1069949
Teraz cierpliwości w dochodzeniu do sprawności.
Żadnego pośpiechu w pierwszym miesiącu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
ojanie - nigdzie się nie spieszę, realizuję tylko założenia rehabilitacji ,
gwid - ile masy spadnie tyle trzeba będzie odrobić z nawiązką - proste , ja ak żona się postara z michą to dużo może nie spadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3465 Napisanych postów 25100 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 701274
Kabo-ale górę możesz już robić-trice na kulach itp :)

Najważniejsze ,że wszystko dobrze-i jak ojan pisał spokojnie powoli się regenerować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?