SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 816411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
pozdrowienia z nart dla wszystkich odwiedzających, pogoda brzytwa, jak na mój gust to nawet za ciepło, słonko i plusowa temperatura
+6 /+8 st C w południe
biodro póki co bez zastrzeżeń, ale delikatnie jeżdzę, skupiam się na córkach żeby im dobrze pokazać, sam pojeździłem z godzinkę, ale na pewno nie zapomnaiłem jak sięto robi i po godzinie było już coraz pewniej i szybciej


a tutaj próbka co narty, dobre jedzenie i odrobina alko robi z moim dociętym już suchym ciałem
niestety nie potrafię tego dobrze uchwycić samemu, ale okablowanie wyszło ekstraklasa, wszędzie jest, ale szczególnie widoczne na nogach i łapach, musicie uwierzyć na słowo bo zdjęcia średniej jakości




pozdro




Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-02-12 23:00:12

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-02-12 23:04:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Osobiście nie lubię kabli.
Wolę gdy ich nie widać :)
Jeszcze kilka dni i u Ciebie tak będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
a ja bardzo lubię bo jest to u mnie oznaka odtłuszczenia i cienkiej skóry baz nadmiernej retencji, które akceptuję bez szemrania
jak kabli nie widać to znaczy że zalany jestem lub zalany i nie nabity, tyle w temacie
a co to kilku dni to tym razem mam plan żeby nie zalewać się zbytnio
po wyjeździe to zalanie mi nie grozi, kilka h cardio dziennie nie miałem od długiego czasu a nie objadam się jakoś nadmiernie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
najważniejsze to nie wpadać w skrajności i czerpać choć trochę przyjemności z życia ;)

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ale każdy ma różne zboczenia i z czego innego czerpie przyjemności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Ja tez lubie jak kable widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
kabo9
ale każdy ma różne zboczenia i z czego innego czerpie przyjemności

Tyż prowda!

Bardziej jednak podoba mi się muskulatura z separacją mięśni bez kabli niż ta z kablami i bez separacji.
Kable mogą być jednym z wyznaczników formy ale nie są czynnikiem decydującym o jej stanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
No to dla mnie ferie/urlop już się skończyły.
Bilans ferii bardzo pozytywny:
- dzieci nauczyły się jeździć, spodobało im się i będziemy kontynuować naukę
- jak dzieci już same jeździły i dopracowałem plan logistyczny to wygospodarowałem czas na trening solo (poniżej przykładowy zrzud z endomondo)
- dosuszyło mnie mimo góralsko-tradycyjnej kuchni
- +0,8kg na wadze od piatku 10.02 do dziś

zrzut endomondo z przykładowej jazdy solo, wszystko na nogach zrobione bo jeździłem na orczykach tam gdzie najmniejsze kolejki i wymagająca trasa:

rzadko kto daje filmiki z treningiem na deskach, więc proszę - tak sobie śmigałem



szału nie ma, ale jak na rekonwalescenta to chyba tragedii tez nie

a tak giry wyglądały w ostatni dzień


Od jutra podbitka kalorii i jedziemy z masą, trzeba dodać trochę mięska - prio na łapy, prawą nogę i prawy pośladek .

pozdro.



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-02-19 22:17:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Jak na pozabiegowca to nieźle. Piękny stok ze śladami po ratraku. Z rana jezdzileś? Nogi ładnie wysuszone.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja zwykle otwieram wyciągi, bo lubię po sztruksiku jeździć , także jeżdziliśmy 9-13 wszyscy razem, a później ja około 1-1,5h już sam
niestety koło południa było 10-12st i robił się kibel, ciężki mokry śnieg, niemniej jednak jeździć się dało bo sporo tego nasypali, warunki idealne


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-02-19 23:32:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium