SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 819925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile kalorii zjadasz ostatnio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Muszę policzyć bo wiem ile jakich produktów jem i co kiedy obcinam, ale nie wiem ile to wszystko dokładnie ma kcal. Jutro mogę powiedzieć. W każdym razie nie obcinałem nic od 2 tygodni a waga leci i regeneracja poleciała. Przepał na pewno się zwiększył odkąd postanowiłem po 8 treningów w tygodniu robić więc będę rozważał podbitkę .
Ale z tym sobie poradzę jedziemy dalej.


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 21/05/2020 22:48:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wątpię, że dasz radę gdzieżbym śmiał dyskutować o diecie, ja odróżniam tylko dwa rodzaje, smaczną i mniej smaczną.

A, że jedziemy to się rozumie, i że dzisiaj jesteś zayebany to też się rozumie.
Zacisnąłem wczoraj zęby i nic nie rzekłem, bo byś nie uwierzył, lepiej, że sam się przekonałeś.
Wczoraj miało być luźno i rytmy na końcu.
A lekko? Według wyliczeń to gdzieś 7:40 - 7:20 ale teoria na takich niskich prędkościach może zawieźć. Tak bez ścigania się i będzie dobrze.No dobra na
pewno nie szybciej niż 7min/km


A zerknij jak było.
Dzisiaj też miało być lekko nawet marsz gdybyś był zmęczony, a ja widzę tam w środku zamiast marszu szóstkę z przodu, a sam mówisz, że byłeś zmęczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Wczoraj to taki wypadek przy pracy, bo nie biegałem sam, ale nawet sobie pogadaliśmy w trakcie więc musiało być owb, przynajmniej miejscami . No i SB + średnie tempo w R się zgadzało, więc nie cały plan legł w gruzach. O kolejności pisałem wczoraj . Także sypię głowę popiołem bo niepotrzebnie zapytałem ile to ma być luźno . Może umówmy się, że luźno to przelotowe 6:20-6:50 i tego się już będę trzymał, bo tak mi chyba naturalnie przychodzi ?
Do soboty będę jak nowy, a jak nie to do niedzieli rano już na pewno .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za szybko, za szybko trochę trzeba się wstrzymać. Choć Ty tu rządzisz, ja tylko mogę troszkę doradzić.
Porównałbym z ławą ale ja na ławie wyciskam połowę tego co Ty, więc nie śmiem ale spytam
Jak chcesz walnąć maksa 30 lipca, to kiedy wejdziesz na trójki, dwójki czy wreszcie single?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ok, muszę to przetrawić, zobaczymy jak będzie szło dalej
ale porównując do WL, że jak 6:20-6:50 to są już trójki to ja cienko widzę nawet to 27'
całe szczęście że tego nie da się tak porównywać .
Ty podpowiadaj ja to widzisz, a ja postaram się jak najbardziej zbliżyć do propozycji

a tak btw to ja już wiem dlaczego był kryzys, dobry hint był z tym jedzeniem, w środy zwykle miałem dzień LC i teraz też tak nie za dużo węgli zjadłem, a jednak polataliśmy trochę po tych Szczęśliwicach,
wczoraj podładowałem, pospałem i dzisiaj prawie już jestem nowy,
czyli muszę LC zostawić tylko i wyłącznie w dzień całkowicie bez treningów - już kiedyś takie przemyślenie miałem ale stare nawyki zostały
dzisiaj jeszcze podładuję, ukrwię trochę gumami, przeroluję i jutro ogień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie wiem jak u Ciebie Kabo, ale u mnie 7'40"-7'20" to szybki marsz
Stąd też trochę mnie dziwią środki treningowe oparte na tempie poniżej 7min/km. Taki bieg bez biegu

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
to ja mam krótkie nóżki chyba, nie dam rady tak szybko maszerować
u mnie taki rześki marsz to tak w okolicach 9 oscyluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
pewnie jesteście bardziej porozciągani i potraficie dłuższe susy dawać, u mnie na zawiasach jest problem czyli biodra nie chcą aż tak współpracować
bo naprawdę u mnie marsz kończy się pod 9, aż stestuję może jutro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium