SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 593469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1946 Napisanych postów 2311 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 27846
Turoń Polarny
Jeżeli HR jest dalej za wysokie - olewasz HR.

No.. i to by mi pasowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4358 Napisanych postów 14572 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1161025
Turoń Polarny
kabo9
dzięki, strasznie nie lubię bazować na rzeczach niemierzalnych, ale trudno - jakoś będę sobie radził :)

Nie musisz bazować na rzeczach niemierzalnych. Bazuj na tempie. Wez wynik z ostatniego sprawdzianu i zobacz tempo na BS u Danielsa. Zakres tempa do BS -Ów jest dość szeroki. Jeżeli maksymalne tempo dla BS powoduje zbyt wysokie HR, próbujesz minimalne tempo- i patrzysz jak wtedy koresponduje z HR. Ale nie ma sensu schodzić niżej z tempem niż sugeruje tabela. Jeżeli HR jest dalej za wysokie - olewasz HR.

a no to tak właśnie robię z tym, że bazuję na tempie podawanym przez Grega, które to tempo prawie pokrywa się z tabelką Danielsa czy właśnie z tabelką Grega
jak nie mieszczę się z HRem to akceptuje wyższy HR ale nie schodzę z tempem poniżej widełek
czyli jadę dalej i zobaczymy co z tego wyjdzie

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2020-10-13 16:04:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 415 Napisanych postów 747 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 11493
Dokładnie tak Jeżeli po jakims czasie okaże się że przy referencyjnych wartościach tempa BS-ów Twoje HR jest coraz niższe będzie to znak że idziesz w dobrą stronę. Jednak nie zawsze tak się musi stać.

Dla mnie szczerze mówiąc wskazówki wynikające z HR są niezwykle istotne w okresie budowania szybkości i w okresie przedstartowym. Podczas bazy- niekoniecznie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4358 Napisanych postów 14572 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1161025
zobaczymy jak mi jutro pójdą 600m/400m i w sobotę test na 1 milę , może będzie więcej wiadomo gdzie jestem z formą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Trening biegowy 12.10.2020

plan-> BS 30' + 5' rozgrzewki i 5' schłodzenia

Wstałem normalnie jak zwykle i jak biegałem latem to już było spoko. A teraz wyjrzałem przez okno a tam ciemna noc . No ale poczekałem jeszcze chwilę i 6:50 start. Będzie coraz trudniej jeżeli chodzi o aurę .
Za to mam nadzieję podkręcać tempo i mieścić się dalej w Z2 przy biegach spokojnych . Wszyscy zgodnie twierdzą żeby biegać na tempo no to jedziemy dalej.

pozdro.

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2020-10-13 16:33:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
PUSH 1 12.10.2020

- WL sztanga
- WL skos+ hammer
- wyciskanie siedząc hammer
- Wznosy bokiem hammer
- Dipsy
- francuz lekki skos hantle

Trening wg sprawdzonego schematu czyli rano bieg, wieczorem siłownia. W zasadzie bez żadnych negatywnych skutków biegania na siłownię. Nawet siła niezła była w WL (ale to tego co bym chciał daleko ).

pozdro.

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2020-10-13 16:39:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4409 Wiek 51 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 66726
Zostałeś maratończykiem czy o czymś nie wiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
nie, poszerzam horyzonty żeby być nie tylko doyebanym dzikiem ale silnym i szybkim doyebanym dzikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Dla Garminowców, dla których wypuścili betę z obsługą bieżni lekkoatletycznej:
Added support for the Track Run activity, which allows you to record outdoor track data, including lap splits and distance in meters, on a standard shape 400m track.

fajny test tego ficzera przeprowadzony przez jakiegoś ziomka:

po obejrzeniu - robię backup ustawień i wgrywam betę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 415 Napisanych postów 747 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 11493
Wreszcie. Brakowało mi tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?

Dzem