SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 482 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30825
kabo9
A dzisiaj chodzę jak paralityk po czwartkowym "lekkim" treningu..

Ciesz się, że trening był lekki bo wcale byś nie chodził
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 433 Napisanych postów 1579 Wiek 276 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 156389
kabo9
Taką ciekawostkę Wam powiem, bo normalnie śmieję się dzisiaj cały dzień jak sobie przypomnę kuerte, który nie zamierzał robić nóg bo chodzi po lesie . A przypominam sobie co chwila jak mam wstać, usiąść, pójść. Tylko tydzień nie ćwiczyłem nóg, za to chodziłem dużo po górach . A dzisiaj chodzę jak paralityk po czwartkowym "lekkim" treningu. Ot jak kilka sensownych ćwiczeń potrafi zrobić różnicę .

Noo ja w pracy „standardowo” robię po 10-15 km. I to często szybkim marszem. Jak dochodzi do tego trening biegowy( a mam minimum 3razy w tyg) to mi wychodzi 20-30 km dziennie. Czas skończyć z tymi nogami na silce :) A tak serio:
Na samym samiutkim początku kiedy pojawiły się pierwsze myśli o silce też nie zamierzałem ćwiczyć nóg. Ani pleców:) Sporo początkujących Januszy( do którego grona i ja się zaliczam) tak na początku widzi teningi na silce: klata, bice, bary. Tricek ewentualnie. Reszta: po co to komu? Mi teraz wychodzi że nogi są najabrdziej atakowaną przeze mnie partią. A to za sprawą siadów i wykroków. I czasami pojawia się problem. Po wykrokach poslady bolą jak cholera przez dwa- trzy dni( od trzech miesięcy robię ze 40 kg na garbie-żadnej adaptacji- za każdym razem razem zakwasy takie jakbym pierwszy raz w życiu pośladki robił-strach usiąść).A dwa dni po nich mam MC takie quasi sumo. I zastanawiam się czy z takim bolącą doopą od zakwasow robienie tych MC ma jakikolwiek sens.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2251 Napisanych postów 11450 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1111187
wason77
kabo9
A dzisiaj chodzę jak paralityk po czwartkowym "lekkim" treningu..

Ciesz się, że trening był lekki bo wcale byś nie chodził

lekki był w cudzysłowie bo my chyba nie umiemy lekko ćwiczyć mimo, że czasami można odnieść takie wrażenie,
dawno nie miałem tak, że jak mam coś podnieść z ziemi to zastanawiałem się jak tego uniknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2251 Napisanych postów 11450 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1111187
Brann
kabo9
Taką ciekawostkę Wam powiem, bo normalnie śmieję się dzisiaj cały dzień jak sobie przypomnę kuerte, który nie zamierzał robić nóg bo chodzi po lesie . A przypominam sobie co chwila jak mam wstać, usiąść, pójść. Tylko tydzień nie ćwiczyłem nóg, za to chodziłem dużo po górach . A dzisiaj chodzę jak paralityk po czwartkowym "lekkim" treningu. Ot jak kilka sensownych ćwiczeń potrafi zrobić różnicę .

Noo ja w pracy „standardowo” robię po 10-15 km. I to często szybkim marszem. Jak dochodzi do tego trening biegowy( a mam minimum 3razy w tyg) to mi wychodzi 20-30 km dziennie. Czas skończyć z tymi nogami na silce :) A tak serio:
Na samym samiutkim początku kiedy pojawiły się pierwsze myśli o silce też nie zamierzałem ćwiczyć nóg. Ani pleców:) Sporo początkujących Januszy( do którego grona i ja się zaliczam) tak na początku widzi teningi na silce: klata, bice, bary. Tricek ewentualnie. Reszta: po co to komu? Mi teraz wychodzi że nogi są najabrdziej atakowaną przeze mnie partią. A to za sprawą siadów i wykroków. I czasami pojawia się problem. Po wykrokach poslady bolą jak cholera przez dwa- trzy dni( od trzech miesięcy robię ze 40 kg na garbie-żadnej adaptacji- za każdym razem razem zakwasy takie jakbym pierwszy raz w życiu pośladki robił-strach usiąść).A dwa dni po nich mam MC takie quasi sumo. I zastanawiam się czy z takim bolącą doopą od zakwasow robienie tych MC ma jakikolwiek sens.

Brann - kolega wason77 ma taką zasadę, że jak boli to trzeba rozćwiczyć więc śmiało rób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
I wspomniany wcześniej filmik z pompek, żarło dobrze i zdechło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1622 Napisanych postów 7093 Wiek 60 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72826
Nie bardzo widać kontakt klatki z przedmiotem chociaż widać że schodzisz nisko powinieneś niżej umieścić kamerę żeby nie było gdybania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
OK, głównie o to pytałem, ale nie chciałem sugerować, bo może widzisz wystarczająco dobrze .
Ale z gumą jest lipa (bez podtekstów ) bo nie zawsze czuję czy dotknąłem klatką, więc nawet nie miał bym jak reklamować. Od czegoś sztywniejszego jak sztanga czy kij od szczotki można się odbić i wtedy czuć ewidentnie że można już jechać w górę

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-07-16 08:03:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4544 Napisanych postów 20950 Wiek 69 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1070056
Wszystko to prawda
Skończyłeś bo to była próba - nie było widać abyś padł .
No i tempo takie jakbyś nie chciał skorzystać z przytrzymań mających dodać trochę więcej powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
później wstawię inną próbę gdzie korzystam z przytrzymań - efekt zobaczycie sami

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-07-16 08:19:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
aha i poprzednia próba faktycznie nie była do upadłego - stwierdziłem że nie dociągnę do 50 więc dałem spokój
wyrównanie mojego rekordu mnie średnio interesowało przed treningiem push
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?