SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 907951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
kabo9
dobra, kończę żale, chyba jakiś kryzys miałem


To pewnie przez tę spódnicę. Moja żona też tak ma
Przysiady* masz w programie czy tylko MC* ?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Swój chłop.

Pamiętasz, na jakim ciężarze stanąłeś na 6kach w zeszłym roku?
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143604
"micha na odpowiednim poziomie to i treningi przyjemniejsze, można sobie poćwiczyć ciężko - tak jak lubię "

To prawda.
Całkiem inne życie niż na redukcji.
Oby jak najdłużej udało się utrzymać michę na odpowiednim poziomie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
_Szajba_
kabo9
dobra, kończę żale, chyba jakiś kryzys miałem


To pewnie przez tę spódnicę. Moja żona też tak ma
Przysiady* masz w programie czy tylko MC* ?


przysiady mam, w piątki

fanslaska
Swój chłop.
Pamiętasz, na jakim ciężarze stanąłeś na 6kach w zeszłym roku?

2016-01-12
Set 1 : 107.5x6
Set 2 : 107.5x6
Set 3 : 107.5x4

ojan

Oby jak najdłużej udało się utrzymać michę na odpowiednim poziomie.


to klucz do wszystkiego więc mam nadzieję to ogarnąć tym razem, jak tylko za bardzo będę podlany to robię mini redukcję
mam nadzieję, że w tym roku to mi się uda zrealizować

pozdro.
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143604
"to klucz do wszystkiego więc mam nadzieję to ogarnąć tym razem, jak tylko za bardzo będę podlany to robię mini redukcję
mam nadzieję, że w tym roku to mi się uda zrealizować "

Mnie się nie udawało
A pomysł masz dobry
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1373 Napisanych postów 3285 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28444
jesteś uparty więc będzie dobrze

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
czwartek

wycisk ciężko na barki plus łapy by layne norton z wariacjami

1. wyciskanie, sztangielki siedząc 12x16 12x20 12x25 10x30 8x35 12x27,5
2a. francuz łamana siedząc 12x27 12x32 12x37 10x42
2b. uginanie stojąc 12x17 12x22 10x27 10x27
3a. wyprosty z linkami nad głową poziomo 3s 15-10
3b. maszyna modlitewnik 3s 12-10
4a. wyprosty jednorącz podchwyt linka z góry 3s 12-10
4b. uginanie o kolano 3s 12-10
5a. kickback hantlem 1s max
5b. sztanga 1s 21
6. uginanie nadgarstków za plecami stojąc 2s max
7. allaszki 3s 15-12

po tym treningu góra jest napompowana na maxa, samopoczucie mega, look w lustrze się zgadza
waga już na stałe rozgościła się z ósemka z przodu

pozdro.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jako jeden niewielu kulturystów wpisujesz obciążenia, co mnie bardzo cieszy. Te uginanie to ciężar na hantel czy sztangę?
ps. myślałem, że dzisiaj masz dzień nóg
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
mam dziś dzień nóg, a to wczoraj był taki trening
1. waga jednego hantla
2a i 2b waga sztangi łamanej z obciążeniem, ale w 2b w ostatniej serii było 5kg więcej, ostatnio nie zwracałem uwagi na ciężary i jakoś nie zaprzątam sobie nimi głowy
w 4b był hantel 10kg i 12kg
w 5a hantel chyba 8kg
w 5b goła sztanga olimpijska czyli 20kg

nogi wpiszę jutro, bo już idę się regenerować
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No to bickiem mi nie zaimponowałeś, ale bary masz w c.uj silniejsze ode mnie - mocno priorytetować muszę (miałem wcześniej podejrzenia, że one mnie na ławce trzymają).
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

electro
Polecane artykuły