SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 820122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356340
To musisz drugą łazienkę tylko do pozowania sobie zrobić.

A w drugiej sprawie, to ja bym wolała się nie zastanawiać co Fans wtedy puści.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2211 Napisanych postów 6189 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311259
kabo9
Ghorta - póki co nie uzyskałem zgody małżonki na jakiekolwiek zmiany w oświetleniu

fans - długo Cię to coś cokolwiek to jest trzyma. Może masaże ala Krychowiak zapodaj to puści


O tak...bo w tym wieku i o prostatę trzeba dbać...

Mam tylko nadzieję, Kabo, że przywrócenie dziennika obyło się bez kompromisów. Bo komu, jak komu, ale Tobie miejsce tutaj należy sie jak psu kiełbasa.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1813 Napisanych postów 2920 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73561
Fajnie , że jesteś :)
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nadine 21
Fajnie , że jesteś :)

też się cieszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ajazy

Mam tylko nadzieję, Kabo, że przywrócenie dziennika obyło się bez kompromisów.


Przywrócenie dziennika i odbanowanie konta odbyło się w takim tempie, że naprawdę jestem mile zaskoczony.
Napisałem PW najpierw do Mastiego, później Szajba odzyskał dziennik, więc to dało mi wiarę że nie wszystko stracone i napisałem do Bulla. Dla mnie kluczem było tu działanie Szajby za co mu już dziękowałem i podziękuję jeszcze raz na forum . Oczywiście również dobra wola Bulla i Mastiego, z którym wyjaśniłem sprawę w PW.

Po banach zacząłem się zastanawiać, jaka była generalna przyczyna moich spięć z Mastim. Z analizy wyszło mi, że problemem zawsze były konkursy. Wszystko było na forum więc jak ktoś śledził to pamięta, ale przypomnę, że zaczęło się od oceny jakiegoś konkursu, przez jakiś kolejny konkurs gdzie moim zdaniem nie wszystko było do końca jasne co będzie punktowane i czy warto zamieszać niepełne próby, a skończyło się znowu na ocenie (chociaż ostatnie to już mój charakter). Dwa razy byłem uczestnikiem raz współprowadzącym.
Dlatego postanowiłem dla wspólnego dobra i swojego poziomu kortyzolu, że ograniczę swój udział na forum w miejscach gdzie możemy mieć odmienne zdanie, które wyrażałem zbyt dobitnie . I tak niezbyt często startowałem w konkursach, a jak już startowałem to był kwas. Więc skupię się na prowadzeniu dziennika i będę spamował w innych tematach.
Wg mnie to nie jest kompromis, to była moja decyzja, ale chciałem to napisać tu, żebyście wiedzieli żeby nie robić afery w razie jakbym nie dotrzymał słowa . Chociaż mam nadzieję, że nie będzie już kolejnej afery z moją osobą. Czas się ustatkować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131212
No i wszystko jasne.
Jest ok. (wg mnie) - wspomnienie dla działań Szajby oraz dobrej woli Bulla i mastiego.

Budujemy mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Takie tutaj konkursy...

Nawet z tym pompowaniem 100x/200s o koszulkę była zadyma, a przecież nikt tam nic do stracenia nie miał. Koszulek nie zabrakło
Zadyma o nagrodę - jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo czasem mała różnica (1kg/1cm) robi wielką różnicę (mieć/nie mieć nagrody), choć też się często dziwię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
No teraz tylko dopilnuj, żebyś nie ...
masti


Kabo bardzo poważnie nadużył udzielonego mu przez nas zaufania,pewnie dla niektórych zbluzganie,obrażanie moderatora,który dał mu okazję wykazać się w 3 module to normalna sprawa ?

Także na kulturalną uwagę szefa forum odpowiada chamstwem i arogancją .....

....


Także podczas okresu bycia doradcą nie pomagał nam w żaden sposób-a wręcz przeciwnie-cały czas jątrzył i próbował nas zdezawuować,i na forum i u administratora forum .

Co w jakimś stopniu się mu udało-widząc niektóre zadziwiające wpisy.





I będzie git
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fans nie drąż, widziałem ten wpis dlatego też stwierdziłem, że jak nie będę się angażował w konkursy to będzie na pewno git
innego wyjścia nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanss
I będzie git


A ja napiszę co myślę, a czasami myślę. Nie wiem komu podpadne ale zaryzykuję.

Bulla pamietam z ..... mniejsza o to ale nie podejrzewłbym nigdy go o złą wole. Dlatego wyraziłem zdziwienie w dzienniku Viki.
Nie wydaje się też aby Masti czy Ojan chcieli źle dla działu a co za tym idzie dla całego interesu.
Oczywiście to nie jest żadna pochwała ani próba przypodobania się i nawet mogę się mylić. Ale zostane przy swoim - nie podejrzewam.
Co do szefów działu to albo sobie mówiąc po ludzku nie poradzili albo zbagatelizowali problemy, które same, jak to bywa nie znikną.
Na jedno wychodzi. Panowie jeszcze sporo trzeba się nauczyć.

No i dwa słowa o nas. Moim zdaniem to wszysto nasza wina, tak nasza, moja też.
Cały czas słyszę w naszych rozmowach - "po co o tym wspominać", "nie drążmy tematu, skupmy się na bicepsach", "liczą się powtórzeia i kilogramy a nie czcza rozmowa" itp. A dla mnie liczy się człowiek, człowiek prawdziwy czasami ułomny, czsami błądzący ale człowiek.
Nie istotne w tej chwili co myslę powiem tylko jedno, że trudno mi niewierzącemu w boga pojąć jak w w społeczeństwie 97% katolikówto mozliwe.
Może jak byśmy pamiętali że po drugiej stronie kabla siedzi żywy człowiek który samym dźwiganiem nie przeżyje, to wszystko toczyło by się inaczej.
Przepraszam jeśli kogoś urażę ale chyba lepiej się czuję na forum niby sportowym ale nie stroniącym od rozkminiania problemów świata i kpiny z głupoty.
Na forum na którym największa wyróżnienie to prze**uj abo tempy ch*j.
A i jeszcze. Nic osobistego, ot taka refleksja.



Zmieniony przez - paawo w dniu 2018-07-08 21:44:11
5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium