VikiU mnie tez tak było że skok na początku później dobrze, albo pół treningu ok i nagle gdzieś jakiś dziwny skok/spadek i dalej ok, albo zupełnie na końcu nagle wartość 220pomagała zmiana baterii. Jak mi pas Polara zaczął tak wariować i nie było poprawy na nowej baterii to się okazało, że pas do wymiany.
w niektórych przypadkach pewnie ma to sens, natomiast u mnie po południu HR jak po sznurku, także chyba to jednak nie bateria, zostaje koszulka albo pompka mi się przeraziła porannym biegiem

pomagała zmiana baterii. Jak mi pas Polara zaczął tak wariować i nie było poprawy na nowej baterii to się okazało, że pas do wymiany.


.
