SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 819898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346023
Abys5 tylko nie biegał po chodnikach mijając innych ludzi, mocniejszy oddech wyrzuca drobiny z ust i nosa, więcej mocniej i dalej, a co do mandatów pełna zgoda a ludziska mądre z tytylami łapią się na ploty hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Zaraza, ta zdrowsza zaraza, to nie wstyd Biegaj sobie na zdrowie.
Ból w podudziach z czasem powinien ustąpić, tylko o rozciąganiu nie zapominaj.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Jawor - biegam lub chodzimy na spacery w miejscu gdzie jest tylko trawa, chodnik i ścieżka rowerowa. Czasami też przy nich nieuczęszczana ulica - da się złapać spokojnie dystans od innych zmieniajac pas i tego się trzymam. Nie wchodzę tam gdzie są więcej niż dwa drzewa w odległości 2m, żeby nie ktoś nie powiedział, że to park . Jedynie czasami mi się zdarza poruszać po ścieżce rowerowej jak chcę ominąć kogoś na chodniku, ale mam nadzieję że to zostanie mi wybaczone w obecnych czasach przez rowerzystów .

Aczkolwiek jak się trafi na jakiegoś nadgorliwego "służbistę", któremu nie da się nic wytłumaczyć to może być różnie ;).

Szajba - wiem, ale z rozciąganiem jest jak jest, czyli ciężko .



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 09/04/2020 08:30:46

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 09/04/2020 08:33:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Zaraza to Zaraza
ja się tam wyleczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
Paatik
Rutkow a Ty czemu do Ladies nie zaglądasz? Wyzwanie czeka!


No nie zaglądam a co za wyzwanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Rutkow - prościzna, stanie na głowie lub rękach z bajerami .

A w dobie zarazy odkryłem jeszcze jeden rodzaj cardio - bieganie po schodach na parkingu czteropoziomowym. Na powietrzu, ale na zamkniętym osiedlu. Więc zdrowo, bezpiecznie, a najważniejsze robi robotę . Trochę się żona zdziwiła że poszedłem na chwilę do samochodu, a wróciłem po 20+ minutach



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Czwartek i piątek to znowu ćwiczenia z CC i gumami, 2x schody plus spacer do paczkomatu.
Przyszedł uchwyt do gum także jak tylko złapię natchnienie żeby go przykręcić to będzie kilka kolejnych opcji do ćwiczeń.

Z uwagi na to, że szkoły zamknięte co najmniej jeszcze dwa tygodnie, więc zakładam, że ja też pracuję z domu więc zmieniam trening na push pull. Czyli wyjdą mi 2xpush i 2xpull tygodniowo.

w push będą czwórki, klata, barki, triceps i brzuch
w pull dwójki, plecy, tył barków, biceps i brzuch
do tego w zależności od pogody biegi, marsze, schody lub orbitrek

Dodatkowo od dwóch tygodni prowadzę w moje dni treningowe i ramach mojej rozgrzewki - WF dla młodzieży . Wg rozpiski Pani od WFu, która co tydzień zmienia zestaw ćwiczeń. Ale ostatnio stwierdzam, że przesadziła, wszystkie ćwiczenia dała na brzuch i ogólnie core także ja nawet miałem problem wykonać całość. Chyba to wskazówka żeby nad brzuchem popracować .

Wesołych Świąt


pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
kabo tez ogladam pania od WF ale uwazam ze trzeba panią zmienić
Na brzuch nigdy nie zawiele ( wbrew wykładowca z AWF Wrocław )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Na ile znam Kabo, to nie sądzę by oglądał panią od WF-u
Zapewne nie ogląda również pani od matematyki, chemii i przyrody

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
hahaha, zgadza się, nie oglądam TV prawie w ogóle a już na pewno nie zmuszałbym dzieci do oglądania tych niby "lekcji" online, kilka urywków w necie wystarczyło żeby sobie wyrobić opinię o tym jak wyrzucono w błoto część z 2mld

rozpiska jest od nauczycielki WF moich dzieci ze szkoły, a że starsza chodzi do klasy w połowie sportowej to naprawdę ćwiczenia są z tygodnia na tydzień bardziej wymagające (overload progression czy co ), do tego trzeba składać raport tygodniowy z aktywności każdego dnia
dodatkowo w ramach rozwoju intelektualnego na WF, każdego dnia szkolnego, Pani przysyła quiz sportowy do rozwiązania
także Pani daje radę nawet w czasach kwarantanny z czego się cieszę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium