SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 818505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no to muszę koleżanki rozczarować, raczej nie będzie jogi a na pewno nie będzie fot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345994
kabo9
no to muszę koleżanki rozczarować, raczej nie będzie jogi a na pewno nie będzie fot


Marcin aby rozczarowanie nie było całkowite to może foty podczas baletu w rajtuzach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
mam w planie balet w sobotę ze szwagrami, ale raczej nikt nie będzie chciał oglądać fot z tego wydarzenia
jak się nie wyreklamuję z picia to może się skończyć jak u Turonia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Krótki update.
Wczoraj byłem u fizjo z polecenia Krzycha (BroStyle), za co dzięki, bo to był dobry pomysł. Zupełnie inne podejście niż u poprzedniego (którego dotychczas wysoko oceniałem gdyż zawsze stawiał mnie na nogi), bardziej analityczne i całościowe, a nie tylko postawione na przywrócenie jako tako ruchomości i pacjenta na nogi. Do tego diagnoza była jednak trochę inna. A mianowicie, że to niekoniecznie dyskopatia. Do tego mamy nowego winnego - mięsień czworoboczny lędźwi. Plus poboczne kwestie jak słabe pośladki i spięte uda o czym już wiedziałem. Natomiast test biodrowo lędźwiowego nie wykazał patologicznego stanu, a wręcz przyzwoite rozciągnięcie w porównaniu do całej reszty uda . Żeby puściły trochę przywodziciele zastosowana została pinoterapia czyli wbijał mi dwa gwoździe w odpowiednie miejsca . Generalnie "zmaltretował" mnie konkretnie, ale widzę przynajmniej światełko w tunelu. Dostałem też ćwiczenia do domu. I po ćwiczeniach jestem w stanie funkcjonować. Od czwartku na wyposażeniu mam piłkę do lacrosse, która będzie przydatna w dalszej rehabilitacji. Także na działkę zabieram oddzielną torbę ze szpejem "masochistycznym" .

A teraz takie info odnośnie mojego baletu. Nie zmieściłem się w udach w moje spodnie w rozmiarze redukcyjnym (32, które są luźne w pasie ). Na udach mam już fajną separację i dużo fatu to tam już nie zostało. Czyli wniosek, że bieganie raczej nie wpłynęło negatywnie na nogi. Gorzej z łapami, ale z nimi to mam zawsze problem .

Pozdro.



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2020-08-15 12:34:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
Czasem warto się skonsultować z kimś innym u mnie też kilka lat temu zdiagnozowano dyskopatię i był zakaz sportu do końca życia, jedynie spacery i basen... Zmieniłam fizjo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
No coś w tym kurna jest mi powiedziano ze będę juz miałem problemy z chodzeniem - powiedziałem lekarzowi żeby zmienił zawod .
Sam zacząłem kombinować ( ćwiczyć ) 30 lat temu fizjo raczej raczkowało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Ba wiadomo że raczej na opinii jednego fachowca niema co bazować czy to przy naprawie człowieka czy samochodu . Dlatego pisałem o rezonansie . Bez odpowiednich badań potrzeba naprawdę dobrego fizjo żeby poprawnie zdiagnozować uraz. Ja takiego mam . Moja fizjo jeszcze przed rezonansem zastosowała odpowiednia terapię i ćwiczenia . Myślę ze jakbyś zrobił rezonans to będziesz miał szerszy ogląd, a może kręgosłup masz super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Pinoterapia.. bolesna sprawa oby pomogło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
No jak tam Kabo, biegasz, ćwiczysz, pływasz czy inne balety ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627635
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium