SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 820585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
dzień dobry

początki zawszy bywają trudne, ale trzeba trenować żeby się doskonalić
z takim hasłem przystąpiłem wczoraj do MC, którego robiłem drugi raz w życiu
zakres ruchu jeszcze średni, ale dużo większy niż przed operacją, więc mogłem robić z talerzy a nie spod kolan

jak to wyglądało - oceńcie sami, chyba nie tak najgorzej?
70, 90, 100kg





proszę o info na co zwrócić mocniej uwagę
można też jechać

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131243
Wydaje mi się, że garbisz się bardziej niż ja :)
Komuś krytykowali zadzieranie głowy - być może słusznie jako niebezpieczne dla kręgów szyjnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2211 Napisanych postów 6191 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311285
Jeśli mogę...jedni ciągną z idealnie prostymi plecami, inni nie...o ile w trakcie ruchu nie zmieni się krzywizna kręgosłupa za bardzo, to nie przejmuj się, i rób tak jak Ci mobilność pozwala. Mała dygresja...przy sumo bardziej biodra obrywają, do rozważenia. Sam ruch...tyłek do tyłu, golenie powinny być prostopadle. Ruch zacznij od wbicia pięt w podłogę, i ciągnij sztangę po nogach na siebie. Najlepiej od razu nauczyc sie prawidłowo robić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nadeszła wiekopomna chwila, Kabos wziął się za ciągi

Masz okazje trenować ze smokiem, który zrobił więcej martwych ciągów w swoim życiu niż my wszyscy w tym dziale razem wzięci i nas się pytasz o oceny?
Błądzisz synu


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2017-01-28 13:25:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
dzięki ajazy za uwagi
odnośnie sumo to przy nim mam większą mobilność i zejdę niżej, normalnie nie zbiorę nawet z podkładek
dodatkowo jak gadałem z lekarzem (oczywiście nie rozmawialiśmy o ciągach ) to mówił że ruch w odwiedzeniu jest lepszy niż neutralny (a najgorszy dla biodra jest w przywiedzeniu by wyłamuje) - te dwa czynniki zdecydowały o sumo
będę pamiętał o tym tyłku i goleniach, o ile dam radę bo mobilność mam na styk do takiego ruchu jak na filmie, mam nadzieję że będzie się poprawiać i wtedy może technika pójdzie do przodu, ewentualnie spróbuję może podkładki zwiększyć

fan - smok powiedział że szału nie ma ale obleci i mogę tak ciągać, tyle się dowiedziałem

w poniedziałek lub wtorek nagram przysiady, bo chyba już je można naciąganie tak nazwać


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-01-28 13:29:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
dzień dobry


jak to wyglądało - oceńcie sami, chyba nie tak najgorzej?
70, 90, 100kg





proszę o info na co zwrócić mocniej uwagę
można też jechać

pozdro.


martwy jak martwy -niczego sobie ,pamietam ,ze miales jakies problemy ze stawem ,biodrem czy cos dlatego w skali 1-10 daje 10 :)
ładna siłownia kolorowa jak w przedszkolu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
dzięki :), staw już jest zastąpiony endoprotezą więc można powiedzieć że chwilowo problemy zostały załagodzone
a siłownia to taki plac zabaw dla dużych dzieci, tylko ostatnio u nas za dużo dzieci przychodzi co nie wiedzą czego chcą (tak zwanych postanowień)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na szczescie dzieci szybko sie nudza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Kabo, niezbyt często zaglądam do Twojego dziennika ale sama radość móc widzieć, że wracasz do zdrowia po operacji i robisz ciągi. Co do samej techniki to jak na akcje które masz za sobą to jest ok.
U mnie też ostatnio dużo dzieci które nie wiedzą czego chcą.

Pozdrawiam
1

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
Jest podobnie jak u mnie. Trzeba popracować nad "łamaniem" sztangi wtedy łopatki się będą łączyć i barki cofną do tyłu, przez co krzywizna kręgosłupa będzie jeszcze lepiej dopięta, głowa, kręgosłup szyjny ma być przedłużeniem całego kręgosłupa, a nie tak jak kiedyś uważano głowa do góry, w ostatniej fazie praktycznie się nie odchylasz i dobrze, nieco mocniej możesz zaakcentować barkami do tyłu spiąc łopatki, dla mnie jesteś Kozak !

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium