SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 811484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Myślę że magene (jeden czujnik) całkowicie zaspokoiłoby Twoje potrzeby
Gdybyś się bardzo nudził możesz wrzucić jakąś fotę tego MTB

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
nie jestem pewien rocznika, ale pewnie niedużo się różni, Tu pełna specyfikacja pewnie bardziej przydatna niż foto, ale też dam takie z neta . Wymieniałem tylko klamkomanetki bo oryginalne zakończyły żywot.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
poszperałam i znalazłam - breja na wyzwanie:)


Antyzapalna kanapka dla zdrowego mózgu i jelit

Składniki

Ikra łososia 2 łyżki

Sok z cytryny (połowy)

Awokado (150 g )

Wodorosty (np. wakame, algi) (łyżka)

Przygotowanie:

W misce zmieszaj 40 g wodorostów z połową awokado, skrop sokiem z pół cytryny i dodaj łyżkę ikry.

Dlaczego ten wybór?

Ikra zawiera DHA w fosfolipidzie zwanym lizofosfatydylocholiną (LPC _ DHA) który może być najefektywniej wykorzystanym źródłem DHA dla mózgu. Ikra łososia , śledzia czy mintaja zawiera między 38 – 75% czystego DHA w LPC . Dla porównania w tłuszczu rybim jest go tylko około 1,5%
Dodanie awokado zwiększa absorbcję witaminy A

Zjadanie jednego awokado (150g) zwiększa absorbcje witaminy A prawie 7 krotnie, alfa karotenu 4,8 krotnie i prawie 13 krotnie zwiększa konwersję prowitaminy A do aktywnej formy witaminy A

Wpis Ewa Stachowska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
chyba nie dam rady mimo całego mnóstwa zalet

dzisiaj rano waga znowu w dół, mimo zwiększenia podaży kalorii w weekend i bum, przypinka po cardio
wiem, ręka mi drgnęła, ale i tak widać to co ma być widać -> jest coraz lepiej i zaczynam być zadowolony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
kabo9

nie jestem pewien rocznika, ale pewnie niedużo się różni, Tu pełna specyfikacja pewnie bardziej przydatna niż foto, ale też dam takie z neta . Wymieniałem tylko klamkomanetki bo oryginalne zakończyły żywot.





To tak, po pierwsze i najważniejsze, to co piszę to tylko moje gdybanie
W szosie najczęstszy układ ośka-blat czyli największa zębatka z przodu i najmniejsza z tyłu to 52/11, w Twoim rowerze to z kolei 42/11. Opór którego potrzebujesz by podbić tętno osiągniesz startując właśnie z przełożenia ośka-blat, ale chwilę później, na płaskim, będzie to właściwie machanie nogami po okręgu i trzeba naprawdę mocno podbić kadencję by tętno poszło w górę.
Inna sprawa, Twój organizm nie jest jeszcze obyty z tego rodzaju wysiłkiem i tłocząc krew w tak dużym obiegu, nie bardzo nadąża, stąd beton w nogach.
Jeszcze raz podkreślam, to tylko gdybanie
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
dzięki Szajba, betonem się nie martwię - to się rozjeździ
póki co takie tętno w Z1 i Z2 też w zasadzie jest zgodne z moimi celami bodybuildingowymi
gorzej jakbym coś chciał się pobawić w endurance zamiast biegania to już jakby sprzęt na płaskie słaby
jutro zapytam kolegę, maniaka od MTB, jaki ma blat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
Nogi 12.04.2021



Wracamy do reżimu treningowego i do planu, więc tabelka wróciła . Co prawda zaczęliśmy ten tydzień nogami ale to już nie ma takiego znaczenia .
Większe znaczenie ma to, że jakoś mniej siły mam, ale sucho coraz bardziej więc w sumie i tak nie jest najgorzej .
Jako nowość weszły siady mocne sumo (jak na moje możliwości) z hantlem trzymanym w rękach z atakując poślad. W serii łączonej z MCnPN weszło jak złoto mimo że ciężar hantla kosmetyczny. Ale dopięcie tyłka zrobiło robotę .

Co do treningów w tym tygodniu to generalnie nie wiem jeszcze jak będzie, bo podobno wejścia do siłowni broni milicja . Wczoraj tylko stali pod siłownią i robili kontrole drogowe, a dzisiaj z tego co słyszałem nie chcą wpuszczać ludzi do prywatnego budynku . Jakbym się nie oddzywał to poproszę o wsparcie na Rakowiecką .

pozdro.


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2021-04-13 15:15:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
kabo9

jutro zapytam kolegę, maniaka od MTB, jaki ma blat


kolega do kasety x9 ma największy blat 44
widzę na allegro że są też 48, ale w opisie jest że obsługują kasety 6 lub 7 rzędów
więc sprawa upgrade'u chyba bez sensu
muszę bardziej po terenie chyba jeździć żeby się upodlić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
Klatka, biceps 13.04.2021



Trening spoko, 135 przy drugim powtórzeniu spięło mi plecy i nie próbowałem trzeciego. W drugiej serii nie było szans na 3x. Ale jestem zadowolony bo jest naprawdę sucho (oprócz dołu brzucha i pleców). Na pompie zaczyna to mega wyglądać.

Pod siłownią 3 radiowozy na bombach rozstawione z każdej strony. Po wyjściu z siłowni, jadąc już autem zostałem nieprzypadkowo zatrzymany do kontroli 200m dalej, wylegitymowany i zostały spisane moje dane i auta w sumie tylko dlatego, że wyszedłem z budynku pod nadzorem. Nie wiem jak to skomentować żeby nie używać słów uznanych powszechnie za niecenzuralne.

pozdro.



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2021-04-13 19:39:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ale musieli Ci podać powód wylegitymowania. Nie mogą tak se..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luty-Konkurs Sportowa Sylwetka-Gwid

Następny temat

Najoszczędniejszy spsób na podtrzymanie efektów?

Wiecej