SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 819307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
neka

... coś premier wspominał, że kasa się zaczyna nie zgadzać.


A nie wspomniał komu się ta kasa zgadza?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry Wieczór.

Powiedziała mi dobra znajoma Paatik, że u Kabo jakieś niepolubienia wystąpiły.
To się przemogłem i po mimo, że tylko dla zaawansowanych to zaglądnąłem.
No ale niepotrzebnie się martwiłem, bo jak widzę wszystko ok. i żadnych obrażeń ani urażeń nie zauważyłem.
Tak, że tego, dużo zdrowia życzę.

ps. Idę do Czołga zajrzeć, od czego się zaczęło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Paawo zapraszam częściej, w 35+ mi nie pasowało z kilku powodów to musiałem gdzieś inne miejsce znaleźć, ale nigdy nie przypuszczałem że nazwa działu będzie odstraszać potencjalnych zaglądających .
Fakt ofiar nie było, tylko jeden foch, także można powiedzieć, że atmosfera wręcz sielankowa .

Tsu - zgadzam się, że nie ma realnej alternatywy, a obecna opozycja (czy to mniejsze zło) jest tak podzielona, że nie stanowi zagrożenia dla kandydata żelaznego elektoratu 500+. I później następuje zdziwienie, że wszyscy kogo nie zapytasz głosują nie na PIS lub jak to się mówi - przeciw PIS (na Korwina, Kukiza czy innego Palikota, którzy z góry nie mają żadnych szans), a wygrywa Duda. Dobrze, że przynajmniej w samorządach władza jest podzielona .

A teraz to co powinno być głównie w DT:
wczoraj DNT z drzemką poobiednią


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 16/04/2020 09:05:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
Oj w nieświadomości Panowie żyjecie, w nieświadomości:)
Ale DNT z drzemką brzmi zachęcająco - niestety juz takie 2 pod rząd miałam... Plus Małż lodów nakupował jak po tygodniu się wyrwał do Żabki po colę... Jakoś lody topnieją u nas w zamrażarce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ale Ty masz podobno usprawiedliwienie, a ja na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że jak wstalem to już nic mi się nie chciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
No to u mnie obojętnie czy DT czy DNT po obiedzie mnie ścina i musi być drzemka . Gorzej ze z tej drzemki sie potem nie mogę dobudzić , no a w nocy nie umiem zasnąć . Zresztą od jakiegoś czasu stale chodzę śpiący . Moja córa stwierdziła ze to nadmiar cukru, no coś w tym musi być bo zrobiłem się bardziej nerwowy a słodkie mnie uspakaja. Teraz w okresie świątecznym to kilogramy ciast pochłaniam no i waga oczywiście znowu do góry .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no właśnie szkoda, że wczoraj nie zmierzyłem sobie glukozy jak mnie tak ścięło, może za dużo cukru a może za mało bo miałem dzień LC, z 80g węgli miałem i cukru śladowe ilości z fruktozy i laktozy, więc bardziej na karb zmęczenia po świętach to zwalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Dzisiaj taki sam trening (dół) jak w poniedziałek (góra), mierzony z pasa HR (góra) i mierzony z zegarka (dół)
(dodatkowa różnica dziś to, że sprawdzałem z doskoku rozwiązywanie matmy, ale to powinno dodatkowo podbić tętno )



Wniosek nasuwa się sam - pomiar z nadgarstka z mojego zegarka tylko może wkoorwić jak ktoś chciałby coś analizować na jego podstawie .

Dodatkowo spróbowałem wyzwania nr2 w Ladies. No i póki co fail - muszę potrenować, bo na jednej ręce jest ok, a na drugiej jakoś nie jestem w stanie utrzymać równowagi. Ale jeszcze spróbuję bo zawsze chciałem umieć stać na rękach, a to dobre wprawki są . Ryj po zejściu z rąk na nogi czerwony jak u rasowego "kierowniku - dołożysz złotóweczkę" .

Od poniedziałku odwilż, więc wracam z interwałami biegowymi bo czuję, że teraz nie idzie tak jak wcześniej .

pozdro.



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 16/04/2020 21:10:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
Przenoś ciężar ciała - cały na ta rękę co stoi i dopiero odrywaj druga:) i nie podchodź bardzo blisko ściany. Będzie dobrze i Panie będą zadowolone jak ci wyjdzie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium