SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 818489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Adam - dzięki.
Tatuncio - dzięki za kolejne uwagi, jeszcze kilka treningów i może zapamiętam co po kolei i jak trzymać. To był drugi trening z ciągami w takim zakresie, więc póki co wszystko było naturalne. Nie mam wyuczonych ruchów, dupa i głowa szły jak organizm podpowiadał, ale może uda się to poprawić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tatuncio
Trzeba popracować nad "łamaniem" sztangi wtedy łopatki się będą łączyć i barki cofną do tyłu,


Takie rzeczy tylko w erze
Wstawiłbyś chociaż jeden film, obojętne ruski, hamerykański,polski czy chiński, na którym ktoś to wykonuje? Oczywiście nie z sama sztanga , bo szczerze to nie wyobrażam sobie tego.


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2017-01-28 18:56:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
z tym łączeniem łopatek to chyba przesada , ale chyba wiem o co chodzi tatunciowi bo np o cofnięciu barków Kot opowiada tu:





a pojęcie chyba ma:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sierściucha, już z rok subskrybuje (uwielbiam jego siady ). Może go źle w tym filmie zrozumiałem, ale on mówi, żeby barków nie wysuwać i to wszystko. Innymi słowy jak się napełnisz powietrzem i przypniesz to bary wskakują na swoje miejsce i już tam zostają. Jak polecą do przodu to dupa była nie przypięcie, albo za dużo na kiju. A tak przy okazji, doskonale go rozumiem jak mówi o tym znalezieniu idealnej pozycji, naprawdę czuć jak się tylny łańcuch uzbraja (właśnie dziś przez paski nie mogłem tego osiągnąć).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jak zwał tak zwał, w każdym razie nam chodziło o to samo

jeszcze coś napiszę, bo jaram się ostatnio jak dziecko co nowe zabawki odkryło,
jak zacząłem robić ciut głębiej siady a teraz jeszcze nawet trochę ciągi to odkryłem nowy wymiar treningu, bez kitu
a na dodatek mimo zj**ania jak koń po westernie, najbardziej cieszy, że staw nie boli i można normalnie funkcjonować

czad po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
tak 3 maj !

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
wczoraj po południu w ramach refeed, poleciała pizza własnej roboty, później mozarella z pomidorami i koreczki do łychy
myślałem, że waga pójdzie do góry, ale chyba za mało węgli poszło w pizzy i waga wzrosła o całe 0,1kg
dziś rano 76,6, checkout formy wyszedł dobrze, na żywo lepiej niż na zdjęciu



zostało mi 12 dni do wyjazdu, więc tak naprawdę dobry tydzień redukcji
fałdy pokazują, że nie jest źle, ale...
raczej nie zdążę w te 12 dni żeby się wyciąć do sucha jak na jesień 2015
natomiast chyba wrażliwość poprawiła się na tyle, że można będzie delikatnie zacząć masować po feriach
zasadnicza różnica pomiędzy tymi dwoma wycinkami jest taka, że wtedy robiłem tygodniowo 6h cardio, a teraz 1h20

za tydzień porobię jakieś foty w pozach i powoli można się będzie zabierać za układanie planu na masę

pozdro.





Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-01-29 19:45:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131093
Wydaje mi się, że już jest czas na masę!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
masę zacznę w połowie lutego od oscypków i innych góralskich przysmaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131093
kabo9
masę zacznę w połowie lutego od oscypków i innych góralskich przysmaków

No to wejdź teraz na teoretyczne "0" - dalsze wycinanie jest Ci zbędne a grozi utratą masy mięśniowej.
Moim zdaniem wyglądasz (na zdjęciu) wystarczająco dobrze aby wahadło ruszyło w drugą stronę!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium