SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 907952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619819
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
Pewnie Kabo też na Insta - tylko my nie wiemy jak go znaleźć.
wszytskie gwiazdy teraz na insta są. Jeszcze Fanss sie znajdzie:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619819
Paatik a kogo na insta można znaleźć? Ja rzadko zaglądam, jakoś do mnie nie przemawia
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
Ani ze mnie celebryta ani influencer . Spotkać mnie można na ulubionej siłowni, niezmiennie 4x w tygodniu , a w internetach obecnie nie produkuję treści.
Zacząłem od jakiegoś czasu redukcję żeby zdążyć na czerwiec. Siłowo nie jest źle ale szału nie ma. Boli mnie na zmianę albo łokieć albo bark więc nie zawsze realizuję plan tylko zmieniam zakresy na bardziej przyjazne. Mam nadzieję, że to przynajmniej się przełoży na jakość i może trochę na hipertrofię.
Czyli jest jak zwykle, albo masa albo redu, nie za bardzo jest o czym pisać .

A to na dowód że nie leżę, mimo ze nie piszę - luty, marzec i kawałek kwietnia:







Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2022-04-07 07:32:26
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619819
Nawet jakieś bieganie na 5km widzę
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
zdarza się, jak wychodzę w teren to zwykle w dzień bez siłowni na ok 5km
ale zwykle idę w cardio na łatwiznę , zostaję po siłowni i na mechanicznej ok 20 minut leci różnej zabawy, najczęściej interwały albo marsz pod górę, tak żeby tętno się zgadzało i ilość przepalonych kcal

bieganie to nie jest moje prio, ale też jakoś nie mogę przemóc się z powrotem do orbitreka bo tętno mi się nie zgadza
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
ale zwykle idę w cardio na łatwiznę , zostaję po siłowni i na mechanicznej ok 20 minut leci różnej zabawy
Sprowadź sobie do domu psa, się skończy "łatwizna"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
O nie nie. Psa już chciały moje córki i jeżeli pies pojawi się kiedykolwiek to będę się wzbraniał rękami i nogami żeby to był mój obowiązek i żeby kiedykolwiek się pojawił .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest prawda, przed sprowadzeniem psa wszyscy są chętni do wyprowadzania go, a później obowiązek zostaje przeważnie tylko na jednym i nie są to dzieci hehe
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

electro
Polecane artykuły