SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
O jakich porach teraz treningi jak będziesz w sklepie 9-18 czy też na zmiany jakieś z kimś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wojtekztr
Marian a na FC24 dalej pracujesz czy tylko same personale beda grane ?


same personalne i to czasem w weekedn bo nie będę miał kiedy nawet :D
ale w sobotę i w niedziele coś tam będę działał

opalinho
O jakich porach teraz treningi jak będziesz w sklepie 9-18 czy też na zmiany jakieś z kimś?


teraz treningi wieczorem będą więc będę musiał się przestawić a z czasem zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
Wieczorami fajnie się ćwiczy chociaż dużo ludzi uważa że najlepiej przed południem bo najwięcej energii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21565 Napisanych postów 30795 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870594
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
napewno kwestia przyzwczjenia, a wole chyba o tej 18:30 trenować niż o 6 rano

a ja w sumie jeszcze w tym roku nie trenowałem:D dosyć mocno mnie rozj**ało, danwo już tyle offa od treningu nie było:D antybiotyk do jutra
dziś myśle że coś delikatne machnę i zapewne tak jeszcze parę dni, a od wtorku myśle już wrócić do planu trenigowego jaki był do tej pory:D

przez chorobe bo raczej nie widze innj przyczyny w srode miałem 108kg brzuch nogi najwieksza tragedia:D dzis sprawdziłem to 105,3kg wiec prawie 3kg mniej ale wizulanie za wiele się nie zmieniło:D


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-01-04 11:44:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wczoraj poszły nogi bo to było w kolejnosci, nie jakos cieżko ale zrobione, czuć osłabienie i cieżko powietrze było łapac ale jakoś poszło
pewno kilka dni bedzie za nim wróce na obroty treningowe

dlatego dzis jeszcze i jutro zorbie takie treningi zeby całe ciałe przelecieć a od wtorku wróce do planu i już postaram się lecieć po staremu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 183 Napisanych postów 479 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21648
Ja wczoraj podobnie , organizm osłabiony do tego kontuzja sprzed dwóch miesięcy się odezwała i trzeba było delikatnie sfolgowac z ciężarem ;) ale to nie znaczy ze trening był leciutki .Powrotu do zdrowia Maniek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
Taki okres, że trzeba uważać na siebie i dbać no i profilaktyka żeby się ustrzec tym wszystkim choroba które tylko czyhają żeby nas uziemic w domu ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
W sumie mam troche wpisek do nadrobienia ale nie widze sensu zeby to robic i ogolnie czasu mało bo ciagle cos

Były w sumie 3 treningi ale na tyle ile mogłem bo jeszcze cieżko się oddycha i siłowo sporo gorzej, w sobotę po treningu znowu gorączka i to takie...ale wczoraj spoko dziś jak narazie tez, musze tez przestawić się na innu ukłąd dnia:D bo zaczynam o 6:30 a w domu około 22 :D bo trenuje po zamknięciu sklepu o 18:30

w piątek zrobiłem nogi całe
w sobotę klatę barki tric
w niedziele plecy całe bez podziłku

i od dziś już wracam do starego schematu treningowego zobaczymy jak to pójdzie

zobaczymy jeszcze jak na ustawce bo pewno mi osobiście bedzie cieżko zrobić dobry trening bo jednak trochę bedzie na głowie i sklep i ustawka
wiec jak mi sie uda zorbic trening w piątek co tez moze byc cieżkie to wtedy w sobotę machnę coś dodatkowego byle co z kazdym :D ale jak w piatek nie zrobię to wtedy postaram się zrobić trening jaki wypadnie za koleją

Wahania wagi spore ale pewno przez chorobę, ale staram sie na to jakoś nie zwracac uwagi
BYło 108kg ale coś zeszło i wczoraj 105,5kg, check formy był bo raport wysyłałem, waga niby taka jak przed chorbą ale jakośc chyba gorsza

jedzenia dodane, znaczy się od jutro to zrobię i obecnie będzie tak:

DT


270g bialka plus amino
85g tłuszczu /+10g tłuszczu
760g ww/795g(w dni pleców) / +20g ww

DNT

270gb
180g tl /+10g tluszczu
200g ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wczoraj na czczo

105.5kg.
Balem się że będzie gorzej i po ustawce będzie trzeba minicuta zrobić bo jakis miękkimi. Mokry się czułem xD ale myślę że jeszcze os pomasuje :)



























I jedna wczoraj po treningu







Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-01-07 16:07:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium