SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No i to mi sie podoba

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21607 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871028
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
My jesteśmy w Sopocie od piątku do poniedziałku z przerwą na Władka, więc nie ma szans, żebyśmy czegoś razem nie opyerdolili na ciepło i zimno

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
za polskiego gofra z nutella i kebsa to dam sie pociac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Budki juz sa pootwierane bo wczoraj bylem

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10668 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
no ja też nocleg mam w centrum Sopotu, więc do Władka wypad tylko na zawody a potem Mąciak w Sopocie
bo pare rzeczy rok tmeu sie tam przetestowało jak zostałem na 3 dni po zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
o dziwo mieszkam tu i w sopocie jeszcze w sumie nic nie jadłem, zawsze szkoda hajsu. No ale w tym roku raczej bez ograniczeń.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
to Marian doradzisz cos co dobrego wpadlo rok temu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10668 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
MalyMati
to Marian doradzisz cos co dobrego wpadlo rok temu ?



tak pisałem po zawodach w dzienniku:

A co do podjadania, to tez myslałem że po zawodach bede mógł jesc jak swinia jednak jest inaczej, bez wody byłem jakies 26-27h, więc jedynie czego sie chce to napic, ale na raz tez duzo się nie da poprostu nie dałem rady musiałem i pic po łyczku

I tak naprawde po zawodach w sobote zjadłem tylko burgera, połowe pizzy, dwa kawałki ciasta raffaello i 3 kromeczki chelba z masłem;d to było na tyle

Ale potem z dnia na dzien apetyt coraz wiekszy;d
Od dziś juz się ogarniam, na pewno nie poszło tego tyle co niektórzy potrafia zaąłdowac, ale podjesc podjadłem, może wymienie kilka tego co pamietam z dni niedziele-wtorrek czyli 3 dni, od dziś juz poowli zaczynam trzymac miche, do konca tyg jeszcze pewno 1-2 posiłki jakies domowe wpadna;d

no wiec tak przez te 3 dni(niedziela, poniedziałek,wtorek:: 2x kubełek u turka, duzy lód włoski, to ciaso to raffaello, czekolada, ze 4-5 batonów,burger, w knajpie mexykanskiej jakies tortilie, dwa razy zestawy z kurczakiem faszerownym i frytkami, ryba z frytkami(dorsz i łosos) na wage i zapąłciłem za ten posiłek 88zł xD, a tak to w domu snaidanie szło płatki kukurydziane z białkiem, wpadło jeszcze pare posiłków ryż z kurczakiem i sosem słodkokawśnym, 4 bułki z szynką i pasztetem, ogórkiem, pomidorem

Kurde i chyba wiekszosc, więc jakby nie patrzec to i sporo tego"zdrowego" jedzenia było, np. ta piers z kurczaka nadziewana pieczarkami i frytkami to w sumie mozna by było podciągnac pod posiłek kulturystyczne;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium