SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
backoffy dowalaja strasznie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
MOze ktoś zauważy że dziś troche inna metoda trenowałem, cos u Dawida podpatrzyłem i chciałem przetetsować. A potem też Adam mi maila napisal odnosnie treningu i troche w sumie nawet sie to pokrywa

Ja np. nie skumałem o co Ci chodzi hehe.

Udanego wypoczynku!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
miedzy innymi to ze we wiekszosci cwiczen 2-3 wstepne potem jedna max ciezarem zeby zorbic 5-8 pow i kolejna troche miejszym ciezarem ale max pow 10-15
i przykładowo mcnpn zawsze robilem 4 serie stałym ciezarem ale tak dobranym zeby było ciezko a wczoraj własnie 2 wstępne jedna max 5-8 a druga max 10-15 pow

dzieki Bzyku ale jak ponad tydzien u mnie bło skwaru tak dzis pogoda fatalna...idzie sie wk***ic ;(



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-08-07 07:35:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
E tam, ważne że głowa odpocznie od codzienności i spędzisz czas z żoną
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
BzykuDG
E tam, ważne że głowa odpocznie od codzienności i spędzisz czas z żoną


jeszcze nie

Niby racja, ale jak cały tydzien sie kisilem na 2 zmianie w pracy to teraz torche szkoda Ale damy radę, termy jak pada podobno tez fajne:d tlyko chcialem cos słonca zaczeprnąc bo troche biało u mnie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
tylko troszeczkę nowy pseudonim - tynk
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Ta... ta pogoda to jest dramat. Człowiek siedzi w robocie to za oknem 50 stopni, przychodzi weekend i j** deszcz Dobrze, że mi się chociaż jeszcze w sobotę udało coś skorzystać

Marian, jak coś to jest solar! Wypoczywaj! Bukowina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
termy oczywiście ze sa zaj**iste jak pada, a już najlepsze zimą :) poopalać to sie mozesz w tygodniu , zamiast autem przejdz sie z buta na siłownie to zobaczysz jaki bedziesz murzyn
ja po kilku spacerkach z wózkiem podczas tego krotkiego pobytu w Twoich okolicach wrócilem opalony jakby był minimum tydzien gdzies na Chorwacji , czy jakichs cieplych krajach

udanego i spokojnego pobytu, zresetuj tam sie chociaz w małym stopniu i odpocznij bo potem musisz dalej zap*****lac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Noo w koncu, termy u mnie po raz 3ci w tym roku tez w planach Wypoczywaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Termy Chochołów;) mimo braku pogody czekaliśmy ż 40min w kolejce żeby wejść;) ogólnie spoko, to mój pierwszy raz na termach ale jakoś szału na mnie nie zrobiły;)
Pogody brak całe 12 * ehh ale co zrobić

Damian nie lubię solarium chyba już wolę być biały xD

Ogólnie hotel mamy spoko sauna w cenie więc dziś polecę, basen też ale pogody nie ma;((

Minus taki że na mega zadupiu;d chyba nawet sklepu bilsko nie ma, typowe miejsce na rest ;)

Micha póki co trzymana;) 3 posiłki według planu, potem miałem zjeść obiadokolacje ale chyba dali najgorszy wariant karkowka z kluskami śląskimi. Zjadłem tylko trochę karkówki i klafoir gotowany. Resztę oddałem mojej więc narazie jestem na ujemnym bilansie xD
Poratowalem się przed chwila batonem i wypiłem białko. Więc węgli nadal nic ;d

Zaraz pewno sauna a potem się zobaczy albo rest w pokoju No chyba że coś pogoda się wyrobi to może gdzieś podjedziemy;) plan był na miejscu coś dziś porobić ale chyba jedynie co to iść do lasu








Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium