SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1055108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6617 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350738
WTOREK po rozgrzewce ogólnej połączyłem ćwiczenia plecy + barki

1.podciąganie na drążku + unoszenie bok maszyna 5 serii
2.wiosło nachwyt + wyciskanie sztangi stojąc -- 5 serii
3.górny szeroko do klaty + unoszenie podchwyt przed siebie - 5 serii
4.wiosło jednorącz + dolny wyciąg tyłem między nogami nachwyt --5 serii
5.narciarz + tylne maszyna --5 serii
6.bicek --dolny wyciąg sznur --5 serii
7.hantle uginanie ze skrętem --5 serii
8.brzuch maszyna ---ile to serii było ..
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6617 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350738
ŚRODA
spacering-rowerowy --dzisiejsza trasa trochę inna od poprzedniej
KŁACZYNA --DOBROMIERZ-ROZTOKA-JAWOR --24km --czas nie za rewelacyjny ,lecz przyjemność z jazdy duża
w uzyskaniu dobrego czasu przeszkadzał za mocny porwisty wiatr ,nie ciągły a taki z przyczajki -dawał popalić
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1986 Napisanych postów 2334 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61818
Ja przy takim wietrze odświeżam słownik wulgaryzmów, szczególnie gdy wjechałem pod górę i z górki człowiek chce odpocząć a tu wieje tak mocno, że nadal muszę pedałować
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50
ŚRODA
spacering-rowerowy
KŁACZYNA --DOBROMIERZ-ROZTOKA-JAWOR --24km --czas nie za rewelacyjny ,lecz przyjemność z jazdy duża



Tak ma być Byczku.
Nie tylko szybkość ale i przyjemność z jazdy trza mieć
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6617 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350738
CZWARTEK

,po 10-tej wyruszyłem do siłowni ,na miejscu okazało się żę zapomniałem spodenek do ćwiczeń ,i spacer powrotny
Za daleko mam do siłowni i za gorąco abym wyruszył 2-gi raz
Czyli dzisiaj dzień lenia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50
CZWARTEK

,po 10-tej wyruszyłem do siłowni ,na miejscu okazało się żę zapomniałem spodenek do ćwiczeń ,i spacer powrotny
Za daleko mam do siłowni i za gorąco abym wyruszył 2-gi raz
Czyli dzisiaj dzień lenia



Nie dobrze Byczku oj nie dobrze
To chyba nazywa się "młodzieńcze roztargnienie"
Nie ma odpuszczania
Musisz coś w zamian zrobić w domu
M U S I S Z!
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6617 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350738
Giaurnemo
Jawor50
CZWARTEK

,po 10-tej wyruszyłem do siłowni ,na miejscu okazało się żę zapomniałem spodenek do ćwiczeń ,i spacer powrotny
Za daleko mam do siłowni i za gorąco abym wyruszył 2-gi raz
Czyli dzisiaj dzień lenia



Nie dobrze Byczku oj nie dobrze
To chyba nazywa się "młodzieńcze roztargnienie"
Nie ma odpuszczania
Musisz coś w zamian zrobić w domu
M U S I S Z!


Odkurzyłem oraz obrałem ziemniaki
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6617 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350738
PIĄTEK po rozgrzewce ogólnej
WL--uchwyt neutralny--wąski
1 x 20 x 50kg
1 x 15 x 60kg
1 x 10 x 80kg
1 x 8 x 90kg
1 x 6 x 100kg
3 x 5 x105kg
1 x 15 x 60kg
Dalszy ciąg WL uchwyt startowy -na gryf założona guma fioletowa i pod ławką
1 x 12 x 60kg
1 x 8 x 80kg
2 x 6 x 90kg
3 x 3 x 100kg
1 x 15 x 60kg
Wyciskanie hantli --ława duży skos
4 x 8 x 35kg
rozpiętki ława skos
4 x 14 x 20kg
maszyna do rozpiętek --boczne "koszyk" jednorącz
4 x 15
razem "foki"
4 x 15
trening fajnie wszedł ,przyjemnie i z chęcią się ćwiczyło ,ciężary na WL neutralnym oraz na hantlach ,mogły by być większe,za to było wolne opuszczanie
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6617 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350738
Za chwilę wyjście na imprezę urodzinową gościa z którym często ćwiczę --myślę że ze 4000kal wpadnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6617 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350738
Na grilu wpadło dużo za dużo mięcha --w związku z tym

SOBOTA --TRENING
Po solidnej rozgrzewce --plecy +barki w łączonej
1.Podciąganie podchwyt + wyciskanie sztangi stojąc
5 x 8 + 5 x 8 x 50kg
2.Przyciąganie do brzucha siedząc na szerokość barków neutralny + wyciskanie hantli siedząc
5 x 10 x 65kg + 5 x 8 x 25kg
3.wiosło hantle leżąc ława plus hantle + leżąc na tylne
5 x 10 x 40kg + 5 x 14 x 12,5kg
4.Górny wyciąg do karku + unoszenie bok + unoszenie przód podchwytem
4 x 8 x 70kg + 4 x 14 x 10kg + 4 x 10 x 10kg
5 Narciarz
4 x 14 x 30kg
6.Biceps uginanie ramion hantle ze skrętem + prostowanie górny wyciąg do dołu
5 x 12 x 12,5kg + 5 x 14 x 30kg
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

electro
Polecane artykuły