SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 882594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
W Z O R EK
Widzę że rowerek masz całkiem fajny...
Wspomagany elektrycznie ?


Fajny rower za fajne pieniądze finalnie zapłaciłem za niego 30procent wartości
Wspomagany elektrycznie ,inaczej nie dałbym rady takie trasy robić ,wspomaganie używane bardzo rozsądnie na 1-nym ładowaniu zrobię dużo ponad 1000m przewyższenia i dużo ponad 100km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Jawor50
W Z O R EK
Widzę że rowerek masz całkiem fajny...
Wspomagany elektrycznie ?


Fajny rower za fajne pieniądze finalnie zapłaciłem za niego 30procent wartości
Wspomagany elektrycznie ,inaczej nie dałbym rady takie trasy robić ,wspomaganie używane bardzo rozsądnie na 1-nym ładowaniu zrobię dużo ponad 1000m przewyższenia i dużo ponad 100km


Świetna sprawa taki elektryk , syn ma takiego mocno dopasionego i kiedyś spróbowałem....super. Myślałem o takim żeby trochę usprawnić nogi po tych operacjach endoprotez , ale szczerze mówiąc u mnie wokół same góry i wszędzie same podjazdy lub zjazdy . Muszę na początek potrenować trochę na rowerze spinningowym mojej żony , a dopiero potem spróbować na drodze. Jak na razie i tak totalnie brakuje mi czasu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Krzysztof rower ze wspomaganiem super sprawa , a dla inwalidów ha,ha ,ha w szczególności,moje nogi przymierzając do zdrowych to około 30 procent ich sprawności i siły.U Ciebie po wymianie bioder też spory ubytek to taki rower super ,wiem co piszę bo 8lat kręciłem na zwykłych na początku treningowym, później kolarce :) a i góry, górki mniejsze niztu Ciebie ale jest dużo i te bardzo wymagające są w zasięgu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiedziałem, że to elektryk,z przerażeniem patrzyłem na te dziesiątki km co przejezdzasz.Ja 20km i chce mi się do domu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Dziarek elektryk sam nie jedzie,fakt jest łatwiej, wyżej i dalej można pojechać lecz kręcić trzeba i to mocno:)
Zresztą sporo lat kręciłem na zwykłych do listopada 2021 i też trasy były czasami całkiem całkiem a 40kilka do Bolkowa na porządku dziennym.
Zresztą w jaki sposób wytłumaczę że nogi chore i słabe i nie mogę równać się do innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Piątek - lekko pokręcone przed nocnym dyżurem,pierwszy raz na ubrany na krótko, wreszcie ciepelko:)
Jechało mi się nad wyraz dobrze a zwieńczeniem tego był rekord osobisty segmentu i to sporo poprawiony a już wydawało mi się że jak poprawię z 10-15sek to będzie max a wyszło o 1:20 min
Czas kręcenia do Bolkowa też najszybszy w przeciągu kilku lat bo 59 minut :)














Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2023-05-05 20:59:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
NIEDZIELA za oknem -- będzie padać ,nie będzie padać ,na dyżur o 19-stej i nudy bez rowerowania
Od jutra kolejne przygotowania do startu --start ME WUAP Czeska Lipa 24/06 br
Po analizie postanowiliśmy Azjaty i ja za dużo nie zmieniać w przygotowaniach i sezon wiosenny iść za ciosem ,za tym i z tym co się sprawdziło
korekty poszły w kierunku środkowej części wyciskania aby spróbować to przełamanie poprawić .Wzorek i Tomek Obcowski mówili że drzemią we mnie rezerwy i spróbujemy je wykrzesać ,chociaż tydzień po zawodach uważam że 152,5kg by mnie zabiło a i z 147,5kg nie byłoby lekko ---potrenujemy zobaczymy pójdzie do przodu -- fajnie, opuścimy z tonu trudno ,nic się nie stało , ważne aby działać
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Aby nie śmiecić za mocno u Drazekm zacytuję u siebie

Dziarek napisał Przestań, nie nabijam się,bardzo dobrze wyglądasz,a że przy Pisulskim w porównaniu to tym bardziej. Teraz zamiana golonki na piersi i serniczek na skyrze i słodziku lub ksylitolu i będzie jeszcze lepiej hehe. Nie przesadzaj z tym pisaniem o golonce i sernikach w nieskończoność, bo widać po sylwetce że dieta jest ok..no może nie pod jakieś zawody i redukcję ,ale wysokobiałkowa na pewno.


Dziarek nie przesadzam ,za golonkę i ciasto dam się pokroić i posolić ,wszyscy wiedzą że sernikiem załatwią u mnie wszystko
Dieta na pewno nie jest ok , raz dużo białka innym tłuszczy a innym węgle z jabłecznika ,po prostu normalne jedzenie domowe ---- poza ciężkim treningiem jak to u ludzi z naszego pokolenia ( Azjaty często mnie stopuje aby nie za mocno i ciężko ) -- duża aktywność na rowerze kilka godzin kręcenia jest dla cięższe niż 3-y treningi siłowe


Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2023-05-07 15:06:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
PONIEDZIAŁEK -- jak się nie chciało ,jak się nie chciało ,po nocnym dyżurze kawa i na trening

WL
2 x 14 x 60kg
2 x 8 x 85kg
6 x 105kg
3 x 125kg
2 x 2 x 135kg




2 x 6 x 105kg
2 x 6 x 110kg





Wolne opuszczanie 10sek
2 x 1 x 150kg ------ jakoś wszystko dużo cięższe niż 2-wa tygodnie temu

leżąc krata za głowy
14/13/12 x 40kg

wiosło szeroko do mostka
4 x 8 x 75kg

drążek szeroko
3 x 8

Prostowanie górny wyciąg do dołu
3 x 20 x 35kg

Brzuch maszyna
3 x 25 x 70kg
unoszenie nóg w podporze
2 x 20



Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2023-05-08 14:11:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
WTOREK -- wiatr za duży na kręcenie ,jutro dzienny 12-sto godzinny dyżur na siłkę raczej bez szans to w dniu dzisiejszym wieczorem lekko siłka w domu

OHP
4 x 6 x 65kg

WL z blokad z nad klaty ,każde powt jak osobne
3 x 3 x 120kg



rozpiętki ława plus
3 x 12 x 22,5kg



dipy
2 x 16 x cc+15kg
14 x cc+15kg
bicek krata
4 x 12 x 32,5kg


Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2023-05-09 20:03:21
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium