SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 882604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Jawor50
Krzysztof ,fajnie że poprawiłeś -- nie za bardzo na tym się znam ,byłem blisko lecz nie zwróciłem uwagi ,podobał mi się Dąbrowski

Dąbrowski dla mnie wymiatał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
PONIEDZIAŁEK

I po imprezie , popołudniowy powrót w niedzielę do domu ,a 152,5kg wyglądało tak , nawet jakaś nieznana grupa mi kibicowała












Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2023-11-20 09:29:57
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No kurde mogłeś 2 razy pyknąć ha ha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Dziar60
No kurde mogłeś 2 razy pyknąć ha ha


Potrzeba raz a i wstrzelone w komendę sędziego góra -- w innych warunkach powinno być dłużej na klacie ,a wtedy trudniej idzie się w górę
Fakt było jakby lekkie

Dziar -- a odnośnie co w dzienniku ojana to naprawdę nie jesteś na bieżąco z wydarzeniami z przed chyba rokiem ,może i ktoś pisał na priv lecz ,dużo osobom nie podobało się to i zwrócili uwagę w dzienniku ojana i nie tylko
Już zaprzestali pisać tak jak zaprzestali komentować poczynania mastiego ,a awantur z nimi było sporo ,oj sporo tylko że u nich demokracja to rację i ostatnie zdanie ma ten kto u władzy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12179 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627496
Rację ma ten co moze posta wykasować, ba - nawet zbanować na tydzień lub konto usunąć. Stąd swojego czasu prężnie działający dział zamienił się w taki co udaje że istnieje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Paatik
Rację ma ten co moze posta wykasować, ba - nawet zbanować na tydzień lub konto usunąć. Stąd swojego czasu prężnie działający dział zamienił się w taki co udaje że istnieje...



Posty może skasować tylko moderator lub administrator .
Nie znam tematu o którym piszecie , bo już od baaardzo dawna nie zaglądam do działu dla mastersów , bo chyba o ten dział chodzi ...
Faktem jest że niektóre działy stały się bardziej plotkarskimi , nie mając zbyt wiele wspólnego ze Sportowym Forum Dyskusyjnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12179 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627496
No i wielki pan moderator pokazał sile i dał Jaworowi bana do 30.11
I taki dziennik będzie stał pusty bo ktoś krytyki nie umie przyjść..,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12179 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627496
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 14 Na forum 158 dni Przeczytanych tematów 147
Paatik ,takie życie ,a potrafi być okrutne , tylko po co taki ludz chce się mienić człowiekiem ??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Ha Ha o rany no masti to nieśmiały i skromny jest strzelił Ci spóźnioną urodzinową ramkę i dyszkę
My z WSWW życzymy Ci 1000! lat w zdrowiu i kondycji .
I jeszcze więcej Zdrowia i Wolności !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium