SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 879704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Mięso wzmaga metabolizm
A trening godny instruktora sportów siłowych.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
ojan
Mięso wzmaga metabolizm
A trening godny instruktora sportów siłowych.


Panie Janku ,nie wiem kogo ten trening godny ,wyszedł taki spontaniczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
Niedziela --spacering-rowerowy --bardzo przyjemna dzisiejsza jazda
Pierwszy odcinek BOLKÓW--KŁACZYNA --Próba pobicia czasu rekordowego nieudana ,nie brakło mi mocy w nogach to raczej nawierzchnia drogi zła pełna dziur nie pozwala mocniej przycisnąć
Drugi odcinek jazdy po wypitej kawie z dużym kawałem ciasta
Kłaczyna --Dobromierz --Jawor ----na tej trasie poszło wyśmienicie ,czas poprawiony o 5 minutfakt że dopiero drugi raz tą trasą w tym roku jednak kilka dni temu mocno się starałem
Pomogła mi jazda z Dobromierza do Roztoki na kole gościa który jechał przede mną ,mocno pracowałem ponad 5km aby dotrzymać jemu "kroku ",w Roztoce on skręcił na Bolków a ja boczkami do Jawora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50

Pomogła mi jazda z Dobromierza do Roztoki na kole gościa który jechał przede mną ,mocno pracowałem ponad 5km aby dotrzymać jemu "kroku ",w Roztoce on skręcił na Bolków a ja boczkami do Jawora


Byczku, to nie byłem ja
Mnie to byś nie zauważył przy swojej szybkości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
Giaurnemo
Jawor50

Pomogła mi jazda z Dobromierza do Roztoki na kole gościa który jechał przede mną ,mocno pracowałem ponad 5km aby dotrzymać jemu "kroku ",w Roztoce on skręcił na Bolków a ja boczkami do Jawora


Byczku, to nie byłem ja
Mnie to byś nie zauważył przy swojej szybkości


Tak Mistrzu-Giaurnemo ,Ciebie bym nie zauważył gdybyś śmignął koło mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
PONIEDZIAŁEK --po rozgrzewce ogólnej

1.-wsza godzina pomoc w treningu 2-um osobom z warsztatów które przybyły na siłownie po powrocie z turnusu rehabilitacji

Następnie moje WL
1 x 25 x 20kg
1 x 25 x 35kg
1 x 25 x 50kg
1 x 25 x 70kg
5 x 6 x 100kg wolne opuszczanie
1 x 20 x 70kg
ława skos plus wyciskanie hantli
4 x 10 x 37,5kg
rozpiętki
4 x 14 x 22,5kg

Przerwa w moim treningu i pomoc na ławie 2-um dziewczynom jedna 20-sto latka a druga chyba tak przed 40-stką
i już zabierałem się za swój a doszedł jeszcze 20-sto letni chłopak i też poprosił o naukę WL to i z nim popracowałem

zrobiłem jeszcze tylko rozpiętki na maszynie i zakończyłem wszystko to trwało jednak dosyć długo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Stowarzyszenie jest uznane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
ojan
Stowarzyszenie jest uznane?


Jeszcze nie jest zarejestrowane ,brak osób do zarządu
w sobotę ,duża grupa wróciła z turnusu ,rodzice + ich dorosłe dzieci ,może znajdą się chętni ,prawdę mówiąc nie spodziewałem się że to bedzie przeszkoda do dalszego działania
02 idę do szpitala i nie wiem na jak długo będę wyłączony ,a czas ucieka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Pomyślnego zabiegu (operacji).

Gdyby to był zarząd spółki skarbu to chętni walili by drzwiami i oknami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
ojan
Pomyślnego zabiegu (operacji).

Gdyby to był zarząd spółki skarbu to chętni walili by drzwiami i oknami.


Dziękuję Panie Janku

Ludzie boją się odpowiedzialności ,a gdy jeszcze jest zapis że odpowiadają swoim majątkiem to boją się potrójnie to po pierwsze
a po drugie : ile ten marek zarobi skoro jemu tak zależy na tym też takie są gadki
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium