SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 884656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345994
Masti,Jsdolan --dzięki za życzenia --bardzo miło panowie

Masti.Ojan-dzięki za nagrodę -przyda się--lecz czy na nią zasłużyłem ,wynik bez rewelacji i w tym roku na pewno będzie poprawiony czym na pewno się pochwalę ,Iti spokojnie udzieli kilku wskazówek ,a Wycwiel ( o co poproszę ) -nagra swoje ''kapralskie'' komendy ,--TEMPO--WOLNIEJ--AKCENT-PAUZA --WYPROST -PRZEPROST-GÓRA--DÓŁ -AKCENT ITD--ma motywator w głosie niebywały
Odnośnie wyniku w ustawce słabizna -lecz po czasie w którym wykonałem te swoje 47 powtórzeń widać że może być dużo lepiej gdy poprawię wytrzymałość co widać po czasie wykonania moim a bezpośrednio mnie wyprzedzających.
Zdjęcia i nagrania na pewno będą Iti o to zadba na dniach
W czasie wykonywania powtórzeń podczas wydawało mi się że sędzia nie zaliczył mi powtórzeń --co mnie bardzo zdeprymowało i nie pozwoliło osiągnąć 50-ąt

Wyniki ustawki ,czołówka MP WW









Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2016-10-30 21:16:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131094
Czyli to był strzał w "10"-tkę!

Powiedziałbym, że to wyróżnienie było jakby za całokształt i walkę z przeciwnościami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345994
ojan
Czyli to był strzał w "10"-tkę!

Powiedziałbym, że to wyróżnienie było jakby za całokształt i walkę z przeciwnościami.


czyli 'dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie '' ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Ale tak patrzę w tabelę-pokonałeś Konika z naszego forum-co prawda on na sztangach właściwie nie trenuje ale dysponuje niesamowitą ,wszechstronna siłą całego ciała.

Można powiedzieć ,że to duży sukces .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345994
Po czasach wykonania zawodników którzy zajmują pozycje 9i 8 i w porównaniu z moim widać ewidentnie że nie potrafię rozłożyć powtórzenia w czasie ,czyli więcej odpoczynku w czasie powtórzeń bo i tak nie mam wytrzymałości na 5 min takiego tempa właściwe-- tempo umiejętność odpoczynku ,wykorzystanie tego co potrafią zawodnicy trenujący WW pozwoli mi jak sądzę swobodnie uzyskać wynik około 70 powtórzeń --
jeżeli się mylę to proszę fachowców o sprowadzenie mnie na ziemię Iti ,Wycwiel co panowie na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Jawor
70 -80 powt.to dla Ciebie nie problem pare spotkan z iti czy ze mną i masz to jak w ..... i to w miare krótkim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345994
wycwiel
Jawor
70 -80 powt.to dla Ciebie nie problem pare spotkan z iti czy ze mną i masz to jak w ..... i to w miare krótkim czasie


Nie będzie problemem- jak podczas treningu z Iti nagrasz komendy pode mnie ,i wrzucicie to na dziennik a ja podczas treningu będę odtwarzał
Osobny zeszyt do treningu WW zakupiony ,zaraz wyjazd na groby ,może wieczorem uda się zrobić pierwsze podejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
Jawor50
wycwiel
Jawor
70 -80 powt.to dla Ciebie nie problem pare spotkan z iti czy ze mną i masz to jak w ..... i to w miare krótkim czasie


Nie będzie problemem- jak podczas treningu z Iti nagrasz komendy pode mnie ,i wrzucicie to na dziennik a ja podczas treningu będę odtwarzał
Osobny zeszyt do treningu WW zakupiony ,zaraz wyjazd na groby ,może wieczorem uda się zrobić pierwsze podejście



Nie ma to jak dobra "komenda" aż się chce "działać"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345994
iti706
Nie ma to jak dobra "komenda" aż się chce "działać"


Tak Iti ,a po dzisiejszym treningu jestem tego już pewien

Poniedziałek --BRZUCH +WW

1.57 lat to kółko z kolan 4 serie --łącznie 57 powtórzeń

2.WW .próba rozpiski Wycwiel-a --50 powtórzeń z ciężarem 40kg -spokojnie ,statecznie,z ładnym wyprostem i przetrzymaniem na górze ( ......dlaczego tylko 40 kg --od czegoś potrzeba zacząć )---po 10 minutach

3.WW 25 powtórzeń z zatrzymanie na górze 3-y sekundy ---25x40kg+25x45kg+25x50kg--przerwy pomiędzy seriami 3 minuty

4.WW wyciskanie wąsko 2-ie serie po 25 powtórzeń x36kg --spokojnie wolno z za trzymaniem na dole i na górze

5.WW dipsy tutaj tragedia -- seria składana do 50 ciu powtórzeń --10/8/8/6/6/6/6 -przerwy około 30 sek -z zatrzymaniem na dole i górze

Pierwsze koty za płoty --teraz już powinno być tylko lepiej -a jaka pompa w klacie i tricepsach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345994
Wycwiel--dzięki za rozmowę telefoniczną ,
..dzięki za uwagi i sugestie ,które przyjmuję z pokorą -- na następny trening postaram się zrobić w/g Twoich uwag
..jak to słowo pisane czasem jest inaczej zrozumiane od wypowiedzianego -- --najważniejsze jest że mamy kontakt i korekty są na bieżąco
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium