SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki musi byc odstep miedzy jednym a drugim ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 280
witam ..mam male pytanko .. chcialbym mianowicie trenowac przez 2 miesiace tym planem :

TYGODNIE NIEPARZYSTE ROKU:

Pn. Klatka - Triceps
Wt. Plecy - Biceps
Śr. Wolne
Cz. Barki - Triceps
Pt. Nogi - Przedramiona

TYGODNIE PARZYSTE ROKU:

Pn. Klatka - biceps
Wt. Plecy - Triceps
Śr. Wolne
Cz. Barki - biceps
Pn. Nogi - Przedramie

czyli jak widac typowo na ramie - po tych dwoch miesiacach chcialbym ponownie trenowac jakims innym juz treningie rowniez ukierukowanym na rozwoj ramienia przede wszystkim..pytanie moje jest takie - czy moge odrazu po zakonczeniu tego planu robic nastepny rowniez w tym kierunku czy musze dac odpoczynek tej parti przez jakis okres , jasli tak to przez jaki ?? z gory dziekuje .. pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Co do twojego pytania to powinieneś zrobić sobie przerwę na regenerację (ew. ćwiczyć w tym czasie na małych ciężarach)
Ale tak wogóle to co to za plan? Gdzie klata, nogi, plecy?
Jak zależy ci na rozbudowie ramion to treningi na te partie rób bardziej intensywne niż na pozostałe

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 280
nie wiem czy przyjzales sie temu planowi czy poprostu byles zmeczony czytajac moj post, ale w kazdym tygodniu jest trening plecow i klatki,nogi robie w ten sam dzien co brzuch i przedramie.. Jak dlugi musial by byc okres przerwy przed rozpoczeciem kolejnego planu (innego) na rozwoj ramienia? podaczas tej przerwy wrocilbym do swojego normalnego treningu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Zwracam honor, chyba się jeszcze dobrze nie obudziłem gdy to czytałem.
Okres regeneracji możesz zrobi na 2 sposby:
- Przez 1 tydzień całkowicie odpoczynek od ćwiczeń
- Bądź 2-3tyg. lekkich treningów

Zmieniony przez - msciciel00 w dniu 2006-01-10 15:39:50

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 280
ok! Dzieki ci bardzo ! wykorzystam chyba jednak ta opcje z tyg. przerwy w cwiczeniach - Pozdro !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wypowiedź o treningu!!

Następny temat

Ćwiczenia na dolna część klatki piersiowej?!

WHEY premium