SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 885952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
krzych666
olotraper
Tak swoją drogą ile kalorii mniej i w jakim okresie czasu musiałbym jeść i ile ćwiczyć, aby mieć tak mocno umięśniony brzuch i klatę, jak Jawor. Minimum trzy-cztery lata z dużymi ograniczeniami oraz zaangażowaniem, mam na myśli wygląd, bo o sile nawet nie ma mowy w moim stanie do końca mojego bytu. Jednym słowem niewykonalne. A gdzie mi tam wyglądem do kulturystów z działu. Szacuneczek, tytuł ciacho działu powyżej 35 nieosiągalne, co najwyżej słoninka.


Pamiętaj, że - jak mówił Arnold - "jako pierwsza zawsze poddaje się psychika". Nie wiem, czy wiesz, że Bruce Lee miał złamany kręgosłup i według lekarzy miał być warzywem. Daniel Grabowski "Żubr" miał kolana i kręgosłup w takim stanie, że lekarze wróżyli mu wózek inwalidzki - a przy pomocy Wodyna gość został mistrzem i rekordzistą świata w trójboju. Wałga wyciska ponad 300 kilo, pomimo tego, że urwał mu się triceps, więc i Ty się nie poddawaj. Wiem, że ograniczenia fizyczne to poważna przeszkoda, ale zapewniam Cię, że organizm ma takie możliwości "obchodzenia" tych barier, że da sobie radę z prawie wszystkim. Ale podstawą jest silny duch.

Chwała im, niewątpliwie są nieprzeciętni. Żaden z nich nie uszkodził rdzenia, a ja zwykły żuczek jestem, który nie czuje za bardzo ciała, nie panuje zbytnio nad nim, ma stale spastyczność, drętwienia, fascykulacje i niedowłady, a fizycznie tylko maleńka blizna 5 mm w rdzeniu i sikam teraz np. do worka. Neurologia nieporównywalna jest z ortopedią.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345995
Paatik
Argument Szajby mnie przekonał:)
No ale ostatnio tak kolarzowałeś, ze ja juz o Tobie w tych kategoriach myslę, a nie "Mr. Wyciskacz".


,robię to co lubię

ps.a medale kto wytykał,no kto


Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2020-01-28 17:44:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345995
Dziewczyny mam pytanie
Gdzie naoglądałyście się +60 latków z kratą na brzuchu --u Mistrza-Giaurnemo ,pana Janka i gdzie jeszcze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ok, nabroiłam, najmocniej przepraszam. Muszę na przyszłość zapamiętać, że w kwestii brzucha nie ma żartów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345995
Tsu84
Ok, nabroiłam, najmocniej przepraszam. Muszę na przyszłość zapamiętać, że w kwestii brzucha nie ma żartów


E ......Tsu ,nic nie nabroiłaś ,spokojnie ja mam dystans do wielu spraw a i wiem że spojrzenie przyjaciół z SFD różne działy dzielimy przez 3 i wtedy jest odwzorowanie jakim patrzy " zwykły śmiertelnik " ---a odnośnie swojego odbicia w lustrze to ogólnie jestem zadowolony w czym utwierdzają mnie bywalcy Jaworskiej siłowni
I ani mi w głowie jakieś diety ograniczenia aby usłyszeć " ale krata " ,oraz znam osobiście takich co tą kratę mają lecz często są w domu nie do wytrzymania ,bo wszystko ustawiają pod siebie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
to chyba najważniejsze - żeby być samemu zadowolonym
żeby nas "zadowolić" trzeba się bardziej postarać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Ja o kracie nic nie pisałam. Pisałam tylko ze skoro już przypinka była i klatka taka piękna to sernikowy do niej nie przystaje.... i nie o moje zadowolenie tu chodzi. I nie o moje zdrowie:) i nie o moje trójglicerydy jeśli dobrze pamietam:)
W tym przypadku kajać się jak Tsu nie będę. Howgh!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Jawor50
Dziewczyny mam pytanie
Gdzie naoglądałyście się +60 latków z kratą na brzuchu --u Mistrza-Giaurnemo ,pana Janka i gdzie jeszcze



Ależ proszę...








Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2020-01-28 20:23:23

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345995
Krzych Ci powyżej nie mają +60
Swojej kraty też nie wstawiaj bo jesteś 50-cio letnim młodzieńcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345995
Paatik
Ja o kracie nic nie pisałam. Pisałam tylko ze skoro już przypinka była i klatka taka piękna to sernikowy do niej nie przystaje.... i nie o moje zadowolenie tu chodzi. I nie o moje zdrowie:) i nie o moje trójglicerydy jeśli dobrze pamietam:)
W tym przypadku kajać się jak Tsu nie będę. Howgh!


Oj Paatik ,czy krata świadczy o zdrowiu ,były trójglicerydy ,i inne rzeczy tak jak u każdego z nas w jakimś okresie swojego życia ,trochę sami na wiele rzeczy pracujemy trochę dostajemy w spadku od przodków ,cywilizacja dokłada i jest to co jest .Bez paniki 60-tki dożyłem ,a wielu moich kolegów nie
A Tsu miała kilka ścięć poprzez niezrozumienie pisane i za nic przeprasza ,taka z niej " myszka "
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium