SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 886847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346018
Ja jestem prosty chłop w obsłudze ,wszystko co mi dolega to są następstwa wypadku a nie choroby ,jak na razie mając 59lat wszystko ok ,a i pochwalę się że mocna dyskusja była personelu medycznego, odnośnie mojego wyglądu i wieku nie chcieli uwierzyć żem taki starawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ajazy, Mauriczem odpłacasz mi za Ziębę? Biorę na klatę.
Ale tu nikt nie neguje leczenia, ono zawsze niesie ze sobą skutki uboczne i to jasne. Ja neguje żarcie czegoś powiedzmy bardzo podejrzanego, tak sobie profilaktycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311245
Wytłumacz mi proszę, może być u Ciebie czy u mnie w dzienniku, dlaczego aspiryna jest podejrzana. Serio, bo może czegoś na farmacji czy medycynie nie mówią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 2919 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73551
Umknęło mi co nie co
Jawor szalony jesteś.trzymam kciuki za szybko powrót do formy:)


Zmieniony przez - nadine 21 w dniu 2018-08-07 09:00:16
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
ajazy
Wytłumacz mi proszę, może być u Ciebie czy u mnie w dzienniku, dlaczego aspiryna jest podejrzana. Serio, bo może czegoś na farmacji czy medycynie nie mówią.

Ajazy, ja jestem uczulony na aspirynę. Mam też znajomą uczulona na ten lek. Gdy miałem 13 lat w szpitalu podali mi po operacji i w parę minut wyglądałem jak biedronka w wielkie czerwone plamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346018
ŚRODA --jeszcze nie ćwiczę może jutro zacznę ,przegląd starych zdjęć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2209 Napisanych postów 6186 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311245
Jezoo
ajazy
Wytłumacz mi proszę, może być u Ciebie czy u mnie w dzienniku, dlaczego aspiryna jest podejrzana. Serio, bo może czegoś na farmacji czy medycynie nie mówią.

Ajazy, ja jestem uczulony na aspirynę. Mam też znajomą uczulona na ten lek. Gdy miałem 13 lat w szpitalu podali mi po operacji i w parę minut wyglądałem jak biedronka w wielkie czerwone plamy.


Aspiryna jest przeciwwskazana u osób poniżej 14 roku życia, powinno być do 18...nie wiem, kto Ci ją podał w wieku 13 lat.
Jawor...ile lat ma to zdjęcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346018
ajazy

Jawor...ile lat ma to zdjęcie?


Ja miałem 47lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
ajazy
Jezoo
ajazy
Wytłumacz mi proszę, może być u Ciebie czy u mnie w dzienniku, dlaczego aspiryna jest podejrzana. Serio, bo może czegoś na farmacji czy medycynie nie mówią.

Ajazy, ja jestem uczulony na aspirynę. Mam też znajomą uczulona na ten lek. Gdy miałem 13 lat w szpitalu podali mi po operacji i w parę minut wyglądałem jak biedronka w wielkie czerwone plamy.


Aspiryna jest przeciwwskazana u osób poniżej 14 roku życia, powinno być do 18...nie wiem, kto Ci ją podał w wieku 13 lat.


Ajazy aspirynę podał mi lekarz na zbicie wysokiej gorączki - ponad 40 stopni. Na ulotce jest od 12 roku życia. Gorączka i tak nie spadła ale o dziwo czułem się bardzo dobrze. Teraz umieram przy 37,5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium