SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 882656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
Wzorek - dlaczego uważasz ze to podlega pod jakiś punkt regulaminu i można skasować?? Przecież użytkownicy maja chyba jakaś swobodę wypowiedzi? Ja rozumiem posty reklamujące usługi czy marki konkurencyjne do sfd, ale pogaduchy okolotreningowe do kasacji??
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
No dobra - ale z tak restrykcyjnym podejściem to faktycznie era sfd się skończy… ludzie chcą czegoś więcej.
Cieszę się ze Night nie banuje pogaduszek w Ladies:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Paatik
No dobra - ale z tak restrykcyjnym podejściem to faktycznie era sfd się skończy… ludzie chcą czegoś więcej.
Cieszę się ze Night nie banuje pogaduszek w Ladies:)


Zgadzam się Tobą aczkolwiek podejście jest dalekie od restrykcyjnego i tak jak widzisz są różni moderatorzy . Ja też lubię sobie czasami poplotkować , ale są użytkownicy na forum którzy nie znają granic .
Niektórzy nawet piszą na priv z wyzwiskami i obelgami , jak się im zwróci uwagę na forum w jakimś temacie .....i wtedy wcale bym się nie zdziwił że ktoś dostanie bana .

A tak swoją drogą są działy na SFD które bardzo dobrze się trzymają , a są działy które powstały kilka lat temu i nie do końca się sprawdziły .

Tyle mojej obecności w tym temacie


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2023-11-21 23:11:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 14 Na forum 158 dni Przeczytanych tematów 147
Środa,
Zegarek dostał więcej szacunów niż najtrudniejszy trening hahaha
A wczoraj był rozruch w domu na SMITH
5x10x110kg
Hantle
4x12x32,5kg
Wiosło hantlami leżąc na ławce
5x12x32,5kg
Podciąganie na drążku, neutralny szerokość barków
5x8
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Z O R EK
Paatik
Rację ma ten co moze posta wykasować, ba - nawet zbanować na tydzień lub konto usunąć. Stąd swojego czasu prężnie działający dział zamienił się w taki co udaje że istnieje...



Posty może skasować tylko moderator lub administrator .
Nie znam tematu o którym piszecie , bo już od baaardzo dawna nie zaglądam do działu dla mastersów , bo chyba o ten dział chodzi ...
Faktem jest że niektóre działy stały się bardziej plotkarskimi , nie mając zbyt wiele wspólnego ze Sportowym Forum Dyskusyjnym


A to dziwne..nie zaglądasz od bardzo dawna do mastersow, a 1 listopada skasowales post Paatik,widać to niestety
Wszystkie tematy nie dotyczące treningu to spam..no też niezrozumiałe jak dla mnie, bo trening i sportowy zdrowy styl życia, to nie klapki na oczach i wl..to też całe 24 godziny na dobę podporządkowane temu niestety,regeneracja,rodzaj pracy i zajęć w ciągu dnia,dieta,stres,nastawienie psychiczne,priorytety,motywacja,przynajmniej ja tak uważam

za

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Kulturystyka_na_Keto_-t1225301.html


Zmieniony przez - Dziar60 w dniu 2023-11-22 19:32:23
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więcej, jedyne i suche relacje z opisem i wyłącznie podnoszonego ciężaru i kilku ćwiczeń to nuda, musi być coś jeszcze co dodaje smaku wszystkiemu,w innym wypadku ludzie sobie pójdą tak jak zrobili to u Ojana, bo oglądanie przez kilka lat tych samych ćwiczeń i 2 kolorów majtek z tekstem "pakuj wytrwale"to nie wszystko, trochę srtlu życia podporządkowane właśnie treningowi i może nie zawsze być to kolorowe i slodzutke.
Być może się mylę,ale pewnie wszechwiedzący i jedyny , bezbłędny i mający rację Masti to lepiej wytłumaczy..


Zmieniony przez - Dziar60 w dniu 2023-11-22 19:46:14
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
To był post Madzi…


Dwie fajne to mi się myli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Miałem już tu nie pisać o innych sprawach , ale muszę ....

Dziar60
A widziałeś treść tego posta , bo raczej nie .....
Pomijam fakt że dostałem info na priv ,żeby zaglądnąć do tego tematu o keto bo ktoś coś reklamuje . A osoba która do mnie pisała została zbanowana kiedyś za podobny post z reklamami obcych stron lub adresów @

Jak jesteś tak obczytany w regulaminie , to zobacz co stanowi punkt 7 a potem pisz swoje dziwne teksty na mój temat ......


Pozdrawiam i kończmy już z zaśmiecaniem tego tematu .








Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2023-11-22 23:21:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium