SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 886002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co znaczy dla Jawora to sam powie. Dla mnie zmienny to skoki ciezaru w gore i w dol w kazdej serii. Nawet to lubie, ale rzadko stosuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345999
fanslaska
co znaczy dla Jawora to sam powie. Dla mnie zmienny to skoki ciezaru w gore i w dol w kazdej serii. Nawet to lubie, ale rzadko stosuje.


sorry tak jakoś niezrozumiale się wyraziłem ma być ciężar rosnący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50
środa trening 2-gi -inne ćwiczenia --10-tki----trening b.intensywny czuję wszystkie mięśnie a najbardziej plecy ,trening z rozgrzewką 150 minut



Uparcie będę twierdził, że 150 minut to zdecydowanie za długi (zbyt objętościowy) trening.
Kwestia czasu kiedy CUN odmówi współpracy.
Teraz po okresie wypoczynku masz wiele sił i entuzjazmu ale z czasem ............................
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345999
ojan
Jaka jest różnica między ciężarem rosnącym a zmiennym?
Dużo masz tych serii.


ciężar rosnący --a czy dużo serii --zajechany treningiem nie jestem a czuję mocno że uczciwie czas treningu przepracowany i jakoś wydaje mi się że mniej serii nie spełni moich oczekiwań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 379 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5638
Po takim treningu to bym się ruszyć chyba nie mógł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12143 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131105
Flachus
Po takim treningu to bym się ruszyć chyba nie mógł :)

To zależy od jakiej wielkości ten ciężar rósł!
A także do jakiej wielkości dorósł!
W ostatniej serii ciężar ma być maksymalny na założoną liczbę powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345999
Giaurnemo
Jawor50
środa trening 2-gi -inne ćwiczenia --10-tki----trening b.intensywny czuję wszystkie mięśnie a najbardziej plecy ,trening z rozgrzewką 150 minut



Uparcie będę twierdził, że 150 minut to zdecydowanie za długi (zbyt objętościowy) trening.
Kwestia czasu kiedy CUN odmówi współpracy.
Teraz po okresie wypoczynku masz wiele sił i entuzjazmu ale z czasem ............................


Mistrzu --Giaurnemo na pewno masz rację ,trening intuicyjny jak poczuję że troszkę nie tak to zmniejszę objętość --siły i entuzjazm mam ciągle a to za sprawą częstych treningów planków dynamicznych z głębokimi wrażeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345999
ojan
Flachus
Po takim treningu to bym się ruszyć chyba nie mógł :)

To zależy od jakiej wielkości ten ciężar rósł!
A także do jakiej wielkości dorósł!
W ostatniej serii ciężar ma być maksymalny na założoną liczbę powtórzeń


Ciężar był odpowiedni ,nie ma opierniczania ani że tak powiem s.....po krzakach ,wycisk ma być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345999
czwartek---dzień bez siłowni --ale nie stracony ,w Bolkowie wypoczywają u mamy moje siostry --to rower przygotowany i naprzód
Do Bolkowa trasa dzisiaj była ciężka mocny wiatr mocno utrudnił mi jazdę --czas przejazdu gorszy o około 10 min od najlepszego,w drodze powrotnej testowałem z różnym skutkiem twardsze przełożenie --moja prędkość na rowerze nie powala,trudno najważniejsze że mobilizuję się i jeżdżę --dzisiaj pokonałem 50km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12143 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131105
Nie mnie oceniać prędkość - na swojej ścieżce jeżdżę ze średnią 20km/h.
Odległość jednak powala zwykłego śmiertelnika!
Mistrz jeszcze tyle nie przejechał!
Ale on ewentualnie może a nie musi jak Ty (Ty miałeś cel).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium