SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 886526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50

Korzystam z tego co mi służy ,tylko my sami wiemy co nam bardziej potrzebne i to nie dla wyglądu a zdrowia

Byczku robisz się marudny





Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2019-12-03 08:56:29
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346006
Giaurnemo
Jawor50

Korzystam z tego co mi służy ,tylko my sami wiemy co nam bardziej potrzebne i to nie dla wyglądu a zdrowia

Byczku robisz się marudny




Mistrzu - Giaurnemo ,--może ,nadejdzie ten czas gdy będziesz ćwiczyć nie tylko dla wyglądu, aby być zgrabny i powabny ,a dla poprawy zdrowotności ,to wtedy poczujesz różnice w wyborze aktywności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50

Mistrzu - Giaurnemo ,--może ,nadejdzie ten czas gdy będziesz ćwiczyć nie tylko dla wyglądu, aby być zgrabny i powabny ,a dla poprawy zdrowotności ,to wtedy poczujesz różnice w wyborze aktywności

A ja myślałem , ze swojej aktywności mam i zdrowie i niezłą sylwetkę
Do tego z treningów czerpię wielką przyjemność
Myślałem, że to wszystko łączę ze sobą
To mnie Byczku zbiłeś z pantałyku






Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2019-12-03 09:56:46
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346006
Giaurnemo
Jawor50

Mistrzu - Giaurnemo ,--może ,nadejdzie ten czas gdy będziesz ćwiczyć nie tylko dla wyglądu, aby być zgrabny i powabny ,a dla poprawy zdrowotności ,to wtedy poczujesz różnice w wyborze aktywności

A ja myślałem , ze swojej aktywności mam i zdrowie i niezłą sylwetkę
Do tego z treningów czerpię wielką przyjemność
Myślałem, że to wszystko łączę ze sobą
To mnie Byczku zbiłeś z pantałyku


Mistrzu - Giaurnemo --u Ciebie to tylko myślałem pozostało ,
te pitu - pitu które jako celebryta wykonujesz w zielonogórskiej siłowni na maszynach nazywasz aktywnością
Wróć na ziemię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50

te pitu - pitu które jako celebryta wykonujesz w zielonogórskiej siłowni na maszynach nazywasz aktywnością
Wróć na ziemię

Coś ten trenażer mocno namieszał w głowie Byczka
Oj namieszał


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Jawor50
Giaurnemo
Jawor50

Korzystam z tego co mi służy ,tylko my sami wiemy co nam bardziej potrzebne i to nie dla wyglądu a zdrowia

Byczku robisz się marudny




Mistrzu - Giaurnemo ,--może ,nadejdzie ten czas gdy będziesz ćwiczyć nie tylko dla wyglądu, aby być zgrabny i powabny ,a dla poprawy zdrowotności ,to wtedy poczujesz różnice w wyborze aktywności


Patrząc na aktywność mistrza jestem przekonany że ćwiczy dla zdrowotności i robi to z przyjemnością, a zgrabny i powabny jest z natury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Giaurnemo
Jawor50

te pitu - pitu które jako celebryta wykonujesz w zielonogórskiej siłowni na maszynach nazywasz aktywnością
Wróć na ziemię

Coś ten trenażer mocno namieszał w głowie Byczka
Oj namieszał






Tak się obawiałem ze z tego pedałowania to nić dobrego nie wyjdzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5

Tak się obawiałem ze z tego pedałowania to nić dobrego nie wyjdzie

Żeby choć pedałował na siłownię ale on nawet nie pedałuje dookoła stołu
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346006
Macie rację już ze mnie nic nie będzie , lecz nie skreślajcie mnie przez to i za to

psdalej twierdzę że Mistrz na 1-wsze miejsce stawia jaki ja zgrabny i powabny a zdrowie to przy okazji ,może się zrobi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50

psdalej twierdzę że Mistrz na 1-wsze miejsce stawia jaki ja zgrabny i powabny a zdrowie to przy okazji ,może się zrobi

Janek dał się nabrać bo nie zna Twojego (naszego) poczucia humoru


3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium