SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 882607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3357 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108102
W Z O R EK

Dziar60
A widziałeś treść tego posta , bo raczej nie .....
Pomijam fakt że dostałem info na priv ,żeby zaglądnąć do tego tematu o keto bo ktoś coś reklamuje . A osoba która do mnie pisała została zbanowana kiedyś za podobny post z reklamami obcych stron lub adresów @

Ja sie jeszcze na koniec wypowiem, Wzorek nie musisz juz sie wypowiadac, nie mam ci za zle ani nie jestem obrazona czy cos w ten desen, jestem tylko zaskoczona i zdziwiona ze ten akurat moj post zostal zbanowany, wg mnie post byl normalny (ale moze to kwestia moich innych standardow i tego ze teraz juz do konca nie pamietam co tam napisalam co do kazdego slowa), ogolnie sugerowalam czerpanie wiedzy na tamten konkretny temat z okreslonego kanalu ktory jest bardzo merytoryczny, a jak autor posta byl zainteresoany tematem to wazne by uczyl sie z dobrych zrodel, a wielu chenych do merytorycznego komentowania na forum nie bylo, moze to i podchodzi pod reklame mimo ze ja tak tego nie widze, choc wiele osob poleca czesto filmy czy kanaly roznych osob, np podsztangi widze b.czesto, i banow nie ma (chyba ze tu akurat jest wspolpraa z sfd i to mozna polecac), a to przeciez ta sama zasada, polecanie konkretnych produktow czy marek, podobnie. Rozumiem ze jak w takich sytuacjach nie ma bana, to zaden zyczliwy nie doniosl jeszcze na 'reklamujacego', hehe, smieszne klimaty, serio, ze tez komus sie tak chce pisac na priv z donosami
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 14 Na forum 158 dni Przeczytanych tematów 147
CZWARTEK -- wczoraj była dniówka i tylko chodzenie a w dniu dzisiejszym poranne wyjście na siłkę na trening typu --róbta co chceta ,i wyszło finezji - fantazji zero

WL ława skos minus
5 x 6 x 130kg --- ładnie akcentowane i z zapasem chyba 2-uch powt

wl maszyna siedząc + maszyna siedząc wyciskanie barki
5 x 8 x 100kg +5 x 8 x 40kg

górny do karku + arlekin na barki
5 x 8 x 75kg + 5 x 12 x 15kg na rękę

prostowanie ramion -- wyciąg do dołu
5 serii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O jesteś

Właśnie miałem spytać jak Ty Jawor uwazasz jakie drugie wazne ćwiczenie jest potrzebne żeby poprawić wynik w wyciskaniu sztangi na poziomej?
Czy to przypadkiem nie jest sztanga na skosie w dół? Może dipsy, czy Wyciskanie sztangi na poziomej w wąskim uchwycie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
To chyba tez zalezy od parti miesniowej ktora odstaje silowo podczas wyciskania o ile sie nie myle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 14 Na forum 158 dni Przeczytanych tematów 147
Dziar60
O jesteś

Właśnie miałem spytać jak Ty Jawor uwazasz jakie drugie wazne ćwiczenie jest potrzebne żeby poprawić wynik w wyciskaniu sztangi na poziomej?
Czy to przypadkiem nie jest sztanga na skosie w dół? Może dipsy, czy Wyciskanie sztangi na poziomej w wąskim uchwycie?


Dziar - to jest raczej indywidualna sprawa --ja osobiście widzę że potrzebuję
1.ćwiczeń na dynamikę
2. wyciskanie z podpór-blokad najwięcej z tak zwanego martwego punktu ,wyciskanie z dołu każde osobne
3.dipy -- oczywiście z podwieszonym ciężarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok coś tam wybiorę. Na razie słabo to idzie wyciskanie sztangi to raz na jakiś czas, a tak to różnorodne ćwiczenia, nie pamiętam być może to już pisałem.
Ta dynamika najbardziej mnie zainteresowała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 14 Na forum 158 dni Przeczytanych tematów 147
Dziar , myślę że jak chcesz spróbować WL to raz na jakiś czas nie wystarczy
Moim zdaniem potrzebny plan na cykl WL ,który pokaże w którą stronę iść i co wzmacniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spokojnie chce tylko troszkę poprawić wl i robic więcej, wyciskan sztangi w różnych wersjach.
Założyłbym tu wątek dotyczący mojego wl..ale jak mam, życiorys pisać i te wszystkie wymogi co ja gdzie i z kim..to mi się nie chce tego robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 14 Na forum 158 dni Przeczytanych tematów 147
zakładaj wątek bez życiorysu ,nie jesteś nowicjuszem ,jesteś po przejściach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Uuuuuu Maro podziw i szacun podwójny ban
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium