SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 882534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
ojan

a więc proteza podudzia nie jest aż taką wielką przeszkodą w robieniu pompek.

jazda na rowerze =nacisk na proteze PION
przysiad = nacisk na proteze PION
pompka = no k***a troszkę Ktos tu zaszalał, ze stwierdzeniem ze nie przeszkadza , budowa protezy , nie do tego ona służy
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
KEBUL74
ojan

a więc proteza podudzia nie jest aż taką wielką przeszkodą w robieniu pompek.

jazda na rowerze =nacisk na proteze PION
przysiad = nacisk na proteze PION
pompka = no k***a troszkę Ktos tu zaszalał, ze stwierdzeniem ze nie przeszkadza , budowa protezy , nie do tego ona służy




Dokładnie to samo chciałem napisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Jawor jesteś tak niesamowity, że zdrowe osoby zapominają o Twoich ograniczeniach związanych z kalectwem, traktują Cię, jak zdrowego w pełni i sprawnego, nic tylko się cieszyć. Szacun!
4

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
jsdolan5
KEBUL74
ojan

a więc proteza podudzia nie jest aż taką wielką przeszkodą w robieniu pompek.

jazda na rowerze =nacisk na proteze PION
przysiad = nacisk na proteze PION
pompka = no k***a troszkę Ktos tu zaszalał, ze stwierdzeniem ze nie przeszkadza , budowa protezy , nie do tego ona służy
Dokładnie to samo chciałem napisać
Przecież można się oprzeć tylko na jednej stopie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
ojan
Przecież można się oprzeć tylko na jednej stopie.

Można też robić w staniu na rękach.. iść w zaparte i ostatecznie się pogrążyć tracąc resztki sympatii użytkowników..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Tsu84
ojan
Przecież można się oprzeć tylko na jednej stopie.

Można też robić w staniu na rękach.. iść w zaparte i ostatecznie się pogrążyć tracąc resztki sympatii użytkowników..
Nie zauważyłem ani krzty sympatii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Paatik
To prawidłowo Pan zauważył. Więcej nie napisze z szacunku do wieku.
Nie żałuj sobie (tak jak i Jawor sobie nie żałował):
Jawor50
ojan
Jawor50
Ciągle i bezustannie " łubu dubu łubu dubu -- to mówiłem ja 2-gi moderator w +35
Zamiast pisać takie rzeczy pokaż jak Ty robisz pompki czy giby!
Gdy zrobisz tyle co masti to też Cię pochwalę!


Panie Janku odpowiedz ma pan w moim dzienniku ,specjalnie nie zależy mi na pana pochwałach


Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/Cytuj?tid=1122200&pid=19294587 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Panie Janku ,to wszystko za bardzo pan wyolbrzymia ,jak to często jest z odbiorem słowa pisanego
Jeżeli te łubu dubu tak mocno pana uraziły to przepraszam ,nie było moją intencją obrażać pana a tylko w sposób śmieszny pokazać pana stosunek na poczynania Masti ( czy trener 2-giej klasy Jarząbek był dla nas aż tak negatywny )
A odnośnie pompek które zrobiłem ,to te giby były bardziej dla zobrazowania jak można manipulować wykonaniem a nazywać jakby wykonywało się prawidłowo,takich gibów zrobię powiedzmy 200 ,a prawidłowych pompek na pewno ze 3-y razy mniej
Odnośnie protezy to podparcie na protezie nie jest fajne a trzymanie nogi w powietrzu bez protezy też nie najlepszy pomysł ,proteza to jest dodatkowy ciężar który często przeszkadza .Przysiadów to ja nie wykonuję i nie wykonywałem a rower ,już tyle razy wspominałem że w dużej mierze dzięki panu kręcę ,pisałem że w 2014 roku trochę z płaczem i bólem kręciłem ,w 2015 nic bo bałem się bólu a 2016r pan kręcił to i ja wzorowałem się i postanowiłem też przezwyciężyć ból i kręciłem i przezwyciężałem .Tętnice poprzez tyle lat zapalenia stopy nie funkcjonują ,a i kręcenie w protezie kikutem który wbija się w lej po każdym nacisku ,mała powierzchnia kikuta ,kość ,brak stawu skokowego itd itd to nie kręcenie swoją stopą nawet w japonkach ,zresztą to jest ciężko wytłumaczyć co i jak się dzieje ,a podjazdy to już walka nie tylko z podjazdem a i z naciskiem kikuta który nie jest do tego aby w taki sposób go traktować .
I tak teraz dzięki Waszej pomocy ,pana też funkcjonuję dużo lepiej niż 1,5 roku temu ,cały cas o tym pamiętam i na swój sposób często w niedzielę dziękuję za to .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Jawor - dałem szacun za powyższy post. Nie dlatego, że pozytywnie mnie w nim wspominałeś lecz za Twoje przemyślenia wobec zaistniałej sytuacji.
Zawsze chwaliłem to co mi się podobało w postach zamieszczanych na sfd. Chwaliłem zdjęcia, wykonania filmów czy ćwiczeń bo mi się podobały a nie w celu przypodobania się kobiecie czy mężczyźnie.

Pokój ludziom dobrej woli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium