CrossFit Fittest Woman on Earth® Samantha Briggs (39 l.) to wyjątkowa kobieta, która zaczęła trenować CrossFit kilka lat temu. Jak wiele innych osób chciała odmienić swoją sylwetkę i wygląd. Zanim pojawiła się na sali treningowej, pracowała jako strażak, podejmując się zadań wymagających prawdziwej odwagi. Sam grała także amatorsko w piłkę nożną i rywalizowała w triathlonie na poziomie zaawansowanym. Przyznała jednak, że mimo aktywności fizycznej, niekoniecznie dokonywała najzdrowszych wyborów dotyczących stylu życia. Uwielbiała śmieciowe jedzenie i kolorowe drinki.

Postanowiła, że w końcu czas na zmiany, a w jej życiu pojawił się CrossFit. Sam dołączyła do grupy początkującej. Bardzo spodobało jej się miejsce w którym trenowała. Mogła rzucić wyzwanie sportowemu stylowi życia i poznać wspaniałych, zmotywowanych ludzi kochających sport. W wywiadzie dla Women's Health powiedziała, że już po pierwszych zajęciach CrossFit zrezygnowała z członkostwa w siłowni. Pochwaliła się też niezwykłą metamorfozą, jaka dokonała się na przestrzeni kilku lat. Po lewej Samantha w wieku 23 lat zanim zaczęła trenować CrossFit, a po prawej w wieku 35 lat, jako utytułowana zawodniczka.

Co dał jej CrossFit oprócz spektakularnej zmiany sylwetki i stylu życia? Samantha zdobyła międzynarodowy tytuł CrossFit Fittest Woman on Earth®, który do tej pory udało się wygrać tylko nielicznym kobietom. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdemu podoba się tego typu sylwetka u kobiet. Niemniej jednak Samantha zasłużyła na wielkie uznanie i jest prawdziwym tytanem pracy! Jak Wam się podoba jej przemiana?

Komentarze (0)