SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 886148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2197 Napisanych postów 6179 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311208
Jawor...weź nie p******
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346001
Paatik ,Viki,Ajazy dziękuję za sprowadzenie mnie na ziemię Przepraszam ,,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Jawor50
Dla wielu osób to że działam z amputowaną nogą to nic specjalnego i to tylko brak kawałka nogi.
Chciałbym aby Ci co tak myślą chociaż przez 5-ęć minut poczuli to co ja.I spróbowali poruszać się nawet gdy kikut nie pozwala na docisk do podłoża a 2-ga noga wygląda tak,proszę usiąść na krześle i podnieść się na kikucie bez postawiania tej niby "zdrowej" nogi na podłożu,przejść do toalety,wykonywać czynności domowe.
Nie nie żalę się a raczej usprawiedliwiam dlaczego jest mi potrzebna dobra proteza --przepraszam że tak mnie naszło,w dalszym ciągu trudno pogodzić się z tym że była zbiórka dla mnie ,że nie potrafiłem ,nie potrafię sam sobie z tym poradzić ---Mimo że Marcin już dawno wręcz nakazał mi przelać tą kwotę na moje konto jakoś nie mogę tego zrobić i dalej jest na "zbiórce"




k***a Panowie. To, że u nas w dziale laski mają jaja jak kokosy to nie znaczy, że my mamy teraz przejmować rolę marudnej i rozczulającej się nad sobą baby. PMS masz czy co? Najpierw Bran, teraz Ty, nawet fans wczoraj popłakał sobie



I nie wiem czy powiem tylko za siebie czy za wielu ale mijasz się z prawdą pisząc:
Jawor50
Dla wielu osób to że działam z amputowaną nogą to nic specjalnego i to tylko brak kawałka nogi.

Kiedyś wcale tak nie myślałem. Mi się kiedyś wydawało, że to byłby dla mnie koniec świata. A to dzięki Tobie, dzięki temu jaki jesteś, jak sobie radzisz, przez to że nie siedzisz zamknięty w czterech sprawiasz, że ludzie się przekonują że nie trzeba robić z tego dramatu.






Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2018-11-16 14:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Marku, wez przestan pie..lic, bo jak w koncu przyjade do tego JAwora to uszu nakrece
ruski czołg
Najpierw Bran, teraz Ty, nawet fans wczoraj popłakał sobie



To uczucie, kiedy gdzies dla kogos robisz za twardziela
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
fanss
Marku, wez przestan pie..lic, bo jak w koncu przyjade do tego JAwora to uszu nakrece
ruski czołg
Najpierw Bran, teraz Ty, nawet fans wczoraj popłakał sobie



To uczucie, kiedy gdzies dla kogos robisz za twardziela


Chyba chciałeś napisać

To uczucie, kiedy ktoś docenia, że udajesz twardziela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346001
Panie i Panowie na dzisiaj już wystarczy od 10-tej jestem twardziel nad twardzielami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346001
PIĄTEK --na wyniki nie wybrałem się , noga opuchnięta ,kostki nie widać, ciężko zrobić krok --badania przełożone na poniedziałek
O godz 9:45 tel ----"Marek dawaj na siłkę"
"Nie dam rady kroku nie mogę zrobić"
--"Jestem z Maćkiem w rynku ,możemy Ciecie zabrać--i pomóc po schodach"

Po rozgrzewce ogólnej --ćwiczenia aktywacyjne do WL + ROZGRZEWKA WL
Serie docelowe WL --uchwyt startowy
3 x 120 ,125kg
2 x 3 x 127kg
2 x 2 x 130kg

i na dobicie 20 x 80kg
Wyciskanie hantli ława skos plus
3 x 6 x 47,5kg
6 x 47,5kg + 6 x 47,5kg z pomocą
Rozpiętki ława plus
3 x 15 x 25kg
Rozpiętki jednorącz maszyna bokiem "foka"
14 x 30 ,35 ,40 ,45kg
Wyciskanie siedząc maszyna uchwyt b.szeroki
6 x 100 ,110 ,120 ,125kg
Maszyna unoszenie na boki
3 x 15 x 25kg
Podciąganie wzdłuż tułowia rehabilitacja
3 x 12 x 40kg
Wyciskanie jednorącz siedząc maszyna
6 x 45 ,50 ,55 ,60 ,65kg--Prawa ręka spoko ,lewa ostatni z niedoprostem
Maszyna brzuch
3 x 30 x 35kg
Trening fajny ,trochę mocy jest ,koledzy odwieżli i pomogli wejść na 2-gie piętro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czemu Jawor nie może czasami po marudzić? No czemu? Udusić ma się kortyzolem?
A oksytocyna to pewna żeński hormon.
Już gdzieś słyszałem takie glindzenie że wszystko jest w głowie. A po co ma się przyjaciół, właśnie po to aby czasami się poskarżyć a czasami pochwalić.




Zmieniony przez - paawo w dniu 2018-11-16 18:41:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346001
SOBOTA DNT

serie łączone --pompki + kółko z kolan
6 x 30 + 6 x 12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium