SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciezki trening moze być???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1623
Wiatm. Cwicze 2 lata z przerwami i ostatnio wrocilem na silke i cwicze takim planem, chodzi mi glownie o przyrosty i rzeźbe.

pon, klata+bic:
-wyciskanie na lawce poziom 8/8/8/8
-wyciskanie hantli na skosie 8/8/8/8
-rozpietki 8/8/8/8
-maszyna butterfly 8/8/8/8
-Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem 8/8/8/8
-Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc (uchwyt "młotkowy")8/8/8/8
-Uginanie ramion ze sztangą na "modlitewniku" 8/8/8/8
-Uginanie ramion podchwytem stojąc-z rączką wyciągu 8/8/8/8

wt, plecy+tric:
-Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem (nachwyt)do klatki 8/8/8/8
-Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem (nachwyt)za glowe 8/8/8/8
-Unoszenie tułowia z opadu 12/12/12/12
-Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie do brzucha 8/8/8/8
-pompki na poreczach 8/8/8/8
-francuskie 8/8/8/8
-Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 8/8/8/8
-prostowanie reki do przodu na linkach z wyciagiem za plecami 8/8/8/8

sr, barki:
-Wyciskanie sztangi zza głowy siedzac 8/8/8/8
-wyciskanie hantli siedzac 8/8/8/8
-Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 8/8/8/8
-Unoszenie ramion w przód z linkami wyciągu 8/8/8/8
-cwiczenie na kapturki polegajace na zpinaniu karku z hantlami stojac 8/8/8/8

czw, klata+ bic

Co myslicie o tym treningu niestety w pt,sob,niedz nie mam gdzie cwiczyc ztad ta 3 dniow przerwa bez przerw w tygodniu.

moje wymiary to:
waga 72
177cm
bic 38
klata 108
pas 78
przedramie 33

Chodzi mi glównie o sucha mase mieniowa i rzeźbe, wiem ze nie da sie robic miesni i rzexbic ich na raz ale ja próbuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Moja opinia jest taka

popełniasz największy błąd jaki możesz robić czyli
zwiększasz intensywność treningów i odejmujesz kalorii, dla twojego dobra jedno albo drugie.

Druga sprawa, życze zdrowia na takiej ilości serii i ćwiczeń, możesz to zmniejszyć o połowe.

Kolejna sprawa, mam nadzieje że dieta jest bo to ona odegra najwazniejszą role w redukcji. Mam również nadzieje, że skoro chcesz redukować to biegasz w dni bez siłowni


a i jeszcze jedno, przy twoich wymiarach redukcja co jestem pewien to zła decyzja.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1623
No ale jak mam mniej serii to nie czuje zmeczenia:( a tak jest mi dobrze bo mi lekko ponad godzinke na silce zchodzi i czuje ze poćwiczylem, niestety nie ma diety:( bo mieszkam w internacie a tu ciezko o diete, ale staram sie jesc duzo bialka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pływanie po siłce

Następny temat

co ćwiczyć i jak, żeby zrobić żagiel, flagę czy jak to tam zwiecie ;)

WHEY premium