SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 879731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
No fajnie to wyszło, ale ciasno. Kilka razy była zaprzyjaźniona para to jeszcze można było sie pobawić (w sensie potańczyć itp) ale jakby miała nas nawiedzić jeszcze jedna w tym samym czasie to już by było lipnie, ewentualnie siedzieć i pić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Zabawy z zaprzyjaźnioną parą... To się nie ma co dziwić że Fansa tyle na forum nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
PIĄTEK tydzień 5 dzień 3 w/g Ajazy--- trening w domu

OHP SMITH
5 X 90kg--szukanie 5-tki
3 x 8 x 72,5kg

WL WĄSKO smith plus 45stopni
4 x 6 x 90kg

wiosło jednorącz hantla w pochyleniu tułowia
5 x 10 x 55kg---takie fajne z czuciem

Przenoszenie hantla za głowę w leżeniu
20 x 32,5kg / 35kg
18 x 37,5kg


triceps --guma
1 x 100--masakra zrobić to bez przerwy

brzuch --allachy

Jednak już nie lubię robić treningu po pracy ,od 5-tej rano to trochę za długi dzień ,a i jeszcze często i gęsto są sytuacje jak u Viki z przychodzącymi do sądu ,ochroniarz winien wszelkim kataklizmom i zakazom
Dzisiejszy trening już z cyklu takich jak lubię ,trochę ciężko ,dodać jeszcze ze 2-wa ćwiczenia i byłoby cacy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
Dziś się skusiłem na te przenos za głowę plecy mi spompowalo i tricepsy hehe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
goldberg1982
Dziś się skusiłem na te przenos za głowę plecy mi spompowalo i tricepsy hehe


Plecy ładnie rozciąga
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
No jak mu trice spompowalo, to raczej nic tam nie rozciągał a czacholamacza za głowę zrobił.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Jawor50

Jednak już nie lubię robić treningu po pracy ,od 5-tej rano to trochę za długi dzień ,a i jeszcze często i gęsto są sytuacje jak u Viki z przychodzącymi do sądu ,ochroniarz winien wszelkim kataklizmom i zakazom
Dzisiejszy trening już z cyklu takich jak lubię ,trochę ciężko ,dodać jeszcze ze 2-wa ćwiczenia i byłoby cacy


Jawor pracę masz trudną i nie zazdroszczę, na różnych ludzi można trafić. Ale jednak nie ma co porównywać tych dwóch sytuacji, u Ciebie konfrontacja z ludźmi jest elementem pracy i na to trzeba być przygotowanym i wiedzieć jak zareagować. Ja nie nastawiam się na to, że idąc na zakupy z dzieckiem może się coś takiego zdarzyć, zresztą pierwszy raz w życiu miałam taką sytuację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
Viki ,nic nie chciałem porównywać,nawet ze względu na to że ja nie czuję respektu ani strachu przed osobami zachowującymi się wobec mnie agresywnie.
Kto będzie przygotowywał do takiej pracy?? ochroniarze stróże ,portierzy to często schorowani ludzie z 2-gą grupą inwalidztwa.
Wczoraj po treningu nie dokończyłem wpisu ,bo głodny byłem że aż strach
Chciałem opisać jak gościu który zachowywał się jak ćwok ,kilka godzin pózniej opowiadał jak został potraktowany w sądzie przez ochroniarza -- lecz to już niepotrzebne.
A co do pracy .... to czuję się tam potrzebny :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Jawor chodziło mi bardziej o przygotowanie mentalne, trzeba się nastawić że w pracy może być ciężko bo różne osoby przychodzą, w tym również agresywne. Żeby później człowieka pewne rzeczy nie zaskoczyły. Wiem jak wyglądają ochroniarze u nas w sklepach i czasem się dziwię że w tym wieku i z różnymi problemami wybierają taką pracę. Na różnych wariantów można trafić, czasem niebezpiecznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345903
1 wsza część trasy w realu
Jazda indywidualna na czas


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium