SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 882613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytam Twój dziennik to aż wyciskania sztangi na ławce mi się zachcialo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Dziar60
Czytam Twój dziennik to aż wyciskania sztangi na ławce mi się zachcialo


Dziadek zapraszam do Wl ,fajnie się trenuje i dietą nie przejmuje:)
Dzięki za fajny wpis w wiadomym temacie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12179 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627496
Jawor / to czyste marnowanie energii jest…tez mam pewien sentyment i przykro mi jak to widzę ale pogodziłam się ze to królestwo jednego władcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50
Dziar60
Czytam Twój dziennik to aż wyciskania sztangi na ławce mi się zachcialo


Dziadek zapraszam do Wl ,fajnie się trenuje i dietą nie przejmuje:)
Dzięki za fajny wpis w wiadomym temacie :)

Tak powoli zaczynam wl. 3 razy w tygodniu lekko zawsze na początku treningu. Reszta ćwiczeń to czysta intuicja(blisko fbw,ale też nie zupelnie),bo tak lubię i tego rodzaju trening sprawia mi poprostu frajdę. Do tej pory tylko czasami wl, może raz na kilka.
tygodni,heh. W wiekszosci to rozne ćwiczenia, na maszynach,hantle i co tam mi się chciało.
Kiedyś dużo lepiej szło ,ale na doping.Gdzieś nawet jest jeszcze moja rozpiska na forum
Takie moje rekordy
100kg 30p
140kg 10p
150kg 5p
Tylko to było jedno wielkie oszustwo , teraz trenuje naturalnie, a te wszystkie sterydowa giganty nie są dla mnie żadnym przykładem, nawet czasami jest ich mi zal. Napatrzyłem się na takie przypadki i widziałem jak potem po latach więdną w oczach i minka rzędnie jak zaczynają się kłopoty zdrowotne.





Zmieniony przez - Dziar60 w dniu 2023-11-19 09:31:03
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Dziar trening ma sprawiać przyjemność ,już nie mamy co sobie zycie zatruwać czymś co nas nie cieszy , doszedłeś do wniosku że doping nie po płaca i ok nie ma co rozpamiętywać ,liczy się co teraz i przed nami .
Masz doświadczenie w treningu wiesz jak wygląda trening i odżywianie to łatwiej wybrać co --kulturystyka cz wyciskanie sztangi ,oraz wiesz że to wybór na na dłuższy czas aby były wyniki a nawet gdy ich nie ma to frajda jest zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Paatik
Jawor / to czyste marnowanie energii jest…tez mam pewien sentyment i przykro mi jak to widzę ale pogodziłam się ze to królestwo jednego władcy.


Paatik ,tylko że ten samowładny nic nie widzi i nie potrafi nic zrozumieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Wyniki najsilniejszych i najcięższych --- grupa która wyciskała w monsterze --potrójnej procy





Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2023-11-19 16:38:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Wyniki najcięższych i najsilniejszych w WL RAW ,dopuszczeni zawodnicy musieli legitymować się wcześniej uzyskanym wynikiem ponad 135 punktów Wilks,a





Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2023-11-19 16:42:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Jawor50
Wyniki najsilniejszych i najcięższych --- grupa która wyciskała w monsterze --potrójnej procy






Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2023-11-19 16:38:09


Nie wszyscy startowali MONSTER-ach i nie każdy z nich korzystał z założenia wszystkich 3-ech pętli .....a to jest dużo większe przełożenie na wynik .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Krzysztof ,fajnie że poprawiłeś -- nie za bardzo na tym się znam ,byłem blisko lecz nie zwróciłem uwagi ,podobał mi się Dąbrowski
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium