SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 886178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2197 Napisanych postów 6179 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311208
Jedyne z czym się nie zgadzam, to nazywanie Jawora niepełnosprawnym. Bo facet jest sprawniejszy od całej rzeszy ludzi posiadających niby wszystkie kończyny, a p******ących się ze sobą jak z jajkiem..tu w kolanku strzela, tam w krzyżu coś pobolewa..
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
Jawor50
Mój wynik w kategorii W3 +60 OPEN,wcale nie jest taki słaby na 8-śmiu zawodników mój wynik punktowy jest na 3-cim miejscu z niedużą stratą do 2-giego,zaliczone 145kg dawałoby spokojnie 2-gie





Super!!! Czyli medal jak najbardziej zasłużony, nie ma co się przejmować brakiem rywali bo i tak nie mieli by szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
ajazy
Jedyne z czym się nie zgadzam, to nazywanie Jawora niepełnosprawnym. Bo facet jest sprawniejszy od całej rzeszy ludzi posiadających niby wszystkie kończyny, a p******ących się ze sobą jak z jajkiem..tu w kolanku strzela, tam w krzyżu coś pobolewa..


Dobrze że nie siedzisz w zusowskiej komisji orzekającej
Jawor jest niepełnosprawny i nikt temu nie zaprzeczy. Jest i już. A że jak widać nie przyjmuje tego do wiadomości to chyba kwestia charakteru.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Brak rywali z czegoś wynika - nie zdołali się przygotować, nie zrobili wagi, inne - bardziej prozaiczne - leżą na kanapie z pilotem w jednej ręce i z pyffkiem w drugiej

Dlatego nie ma co dywagować - na tych zawodach, w swojej kategorii wagowej i wiekowej byłeś najlepszy i jesteś Mistrzem Polski. Szacun i gratulacje !!!

ps. Pan Wiesław Dąbrowski (ur. 1940, czyli mający 79 lat) też był sam w swojej kategorii wagowo/wiekowej; tak wogóle był sam w kategorii wiekowej 70-79. I co? Nie należy mu się tytuł? Of coz, że należy. Tak samo jak wielki szacun. Wręczałam mu puchar i płakałam przy tym ze wzruszenia. Chciałabym w takim pięknym wieku mieć w sobie siłę i pasję i chęci jak on.



Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2019-04-17 12:43:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346001
Dzięki Kokosik
Rozmawiałem z Panem Wiesławem,podziękowałem za pokazanie mi że jeszcze 20lat wyciskania przede mną.

A za chwilę na trening ,wraz z przemyśleniem co dalej ,dzisiaj podejmę decyzję i do tego będę dążyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no i proszę, tu gazeta, za chwilę będzie tv i ani się obejrzymy, a będziemy mieli kolejnego celebrytę na forum
oby tylko jak najwięcej okazji do celebrytowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346001
kabo9
no i proszę, tu gazeta, za chwilę będzie tv i ani się obejrzymy, a będziemy mieli kolejnego celebrytę na forum
oby tylko jak najwięcej okazji do celebrytowania


Kabo nie pcham się i nie dopominam się ,wolę w cieniu pracować na wynik
To kto inny zamieścił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
oj tam, przecież wiesz że się droczę
ale z drugiej strony taki rozgłos na pewno mógłby pomóc pośrednio Twoim podopiecznym, a na pewno może pomóc otworzyć jakieś drzwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Maras, qrwa, Ty to jesteś czort
Gratulacje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346001
fanss
Maras, qrwa, Ty to jesteś czort
Gratulacje


Marcin jaki czort ,jak tylko dałem zgłoszenie na start w MP to odrazu inni się wycofali
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium