SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 887490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346036
Giaurnemo
Jawor50
SOBOTA

Treningu siłowego nie było
Spaceringu-rowerowego nie było --za duży wiatr
Pompki były
12 x 25 = 300


Byczku, pompki robią u Ciebie za alibi





Mistrzu-Giaurnemo --pompki informacyjnie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Byczku co tam dzisiaj masz Pan w planie treningowym
Ja za parę chwil będę rowerkował
Pamiętaj:


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346036
Giaurnemo
Panie Byczku co tam dzisiaj masz Pan w planie treningowym
Ja za parę chwil będę rowerkował
Pamiętaj:






Zazdroszczę Mistrzu-Giaurnemo siły w nogach do jazdy po bezdrożach w każdych warunkach atmosferycznych
Dzisiaj mocno wieje ja nie daję rady za słabe nogi ,i to nie sprawa braku cześci nogi a schorzenia którego nie widać,a jechać z bólem to już nie jest przyjemna sprawa .Przejeżdżam w roku sporo km rowerowo ale nie za bardzo to wpływa na jakość mojej jazdy ,pewnych barier nie przekroczę --fajnie że jeżdżę .
Tak samo ma się z ludzmi którzy oceniają innych powierzchownie ---zarzucając mi ,sugerując że mogę sam zapracować na pewną rzecz .
Gdy ma się całkowity zakaz pracy to nic nie można bo tracisz świadczenie to po 1-wsze ,a po 2-gie to schorzenie niewidoczne najbardziej daje w kość
z przeczulicy ból wytrzymuję i przetrzymuję z 2-gą sprawą sobie nie radzę ,mimo że nie daję po sobie niczego poznać bo nie obnoszę się z tym ,a ja cały czas pogodny i zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50

Zazdroszczę Mistrzu-Giaurnemo siły w nogach do jazdy po bezdrożach w każdych warunkach atmosferycznych
Dzisiaj mocno wieje ja nie daję rady za słabe nogi ,i to nie sprawa braku cześci nogi a schorzenia którego nie widać,a jechać z bólem to już nie jest przyjemna sprawa .Przejeżdżam w roku sporo km rowerowo ale nie za bardzo to wpływa na jakość mojej jazdy ,pewnych barier nie przekroczę --fajnie że jeżdżę .
Tak samo ma się z ludzmi którzy oceniają innych powierzchownie ---zarzucając mi ,sugerując że mogę sam zapracować na pewną rzecz .
Gdy ma się całkowity zakaz pracy to nic nie można bo tracisz świadczenie to po 1-wsze ,a po 2-gie to schorzenie niewidoczne najbardziej daje w kość
z przeczulicy ból wytrzymuję i przetrzymuję z 2-gą sprawą sobie nie radzę ,mimo że nie daję po sobie niczego poznać bo nie obnoszę się z tym ,a ja cały czas pogodny i zadowolony



Byczku, póki zdrowie jest i sił w nogach radzę sobie w każdych warunkach terenowych i pogodowych.
Tras nie wybieram tylko wychodzę z założenia, że im trudniej tym większe korzyści treningowe.
Dodam, że rower jest z dolnej półki co nie pozwala na większe osiągi.
Z trasy wracam często zmordowany ale zawsze o własnych siłach i z uśmiechem.
Ale N I C to w porównaniu z Tobą.
Twoje rowerowe dokonania stawiam ponad moje i wszystkie inne.
JESTEŚ CHARAKTERNYM FACETEM OT CO!
To tytułem ustosunkowania się do pierwszej części Twojej wypowiedzi.

Czytają drugą część nieco podniosło mi się ciśnienie
W każdej zbiorowości a forum do takiej zbiorowości też się zalicza znajdą się różni ludzie.
Są i tacy co to "do rany" przyłóż ale są też Gargamele, Klakierzy , Fi(lo)zjologowie i konformiści.
Prawie na 100% domyślam się który to "Doradca wysokiej klasy" mówiąc wprost" gonił" Ciebie do roboty.
No cóż,sam sobie wystawił tym świadectwo, które nie promuje go do grona ludzi dobrej woli.
Pozostawię to bez komentarza choć na usta cisną się mocne słowa.
Moja rada - ignorować bezduszność i brak empatii.
Trzeba:





Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2018-06-24 14:12:33
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Giaurnemo

Czytają drugą część nieco podniosło mi się ciśnienie
W każdej zbiorowości a forum do takiej zbiorowości też się zalicza znajdą się różni ludzie.
Są i tacy co to "do rany" przyłóż ale są też Gargamele, Klakierzy , Fi(lo)zjologowie i konformiści.
Prawie na 100% domyślam się który to "Doradca wysokiej klasy" mówiąc wprost" gonił" Ciebie do roboty.
No cóż,sam sobie wystawił tym świadectwo, które nie promuje go do grona ludzi dobrej woli.
Pozostawię to bez komentarza choć na usta cisną się mocne słowa.


dlaczego pozostawisz bez komentarza? skoro już powiedziałeś A i rzucasz domysły chociaż niby w 100% pewne to miej jaja napisać B - negatywną opinię o kimś z nicka,
po co pozostawiać niedomówienia?
napisz co Ci u kogoś nie pasuje i tyle, może wtedy ten ktoś będzie miał przynajmniej szansę na ripostę albo może coś zrozumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
To chyba o mnie być musi
Z drugiej jednak strony, o ile dobrze pamiętam, na zapytanie Fansa czy pomogę w akcji, zaproponowałem robotę w Szwecji dla synów Jawora, a nie dla niego samego. Z trzeciej strony, nie wierzę w takie pierdoły że "dobro powraca" i nie staram się być dobrym żeby coś do mnie wróciło, a z czwartej strony, to ... jakim byłeś za życia, tak zostaniesz nagrodzony po śmierci, niekoniecznie wczesniej.
No , ale ja ZŁY CZŁOWIEK jestem
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346036
Q.....Przepraszam za zamieszanie " okres mi się spóżnia" ,i miałem takie do du.. przedpołudnie ,nikogo nie pomawiałem ,nikogo nie opisywałem --mimo że taka sytuacja miała miejsce --proszę nic się nie domyślać ani dopowiadać ----wymiękłem zdarza się

A tak poza tym dzięki Mistrzu-Giaurnemo za motywację ,zmobilizowałem się i mimo sporego wiatru i chłodu SPACERING-ROWEROWY-odbyty ,od razu w głowie lepiej
Przejechałem łącznie w 3-ech etapach 23,43km
1. Bolków -Kłaczyna --7,32km --18min57sek --średnia pr --23,2km/h
2.Kłaczyna --Gniewków cmentarz --8,71km--25min52sek --średnia prędkość --20,2 km/h
3.Gniewków --Jawor --7,40km --25min24sek---średnia pr--17,5km/h

Jutro mocno na siłce aby głupoty z głowy wyrzucić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50

A tak poza tym dzięki Mistrzu-Giaurnemo za motywację ,zmobilizowałem się i mimo sporego wiatru i chłodu SPACERING-ROWEROWY-odbyty ,od razu w głowie lepiej
Przejechałem łącznie w 3-ech etapach 23,43km
1. Bolków -Kłaczyna --7,32km --18min57sek --średnia pr --23,2km/h
2.Kłaczyna --Gniewków cmentarz --8,71km--25min52sek --średnia prędkość --20,2 km/h
3.Gniewków --Jawor --7,40km --25min24sek---średnia pr--17,5km/h



Brawo ja za zmotywowanie
Brawo Ty za decyzję
Poniżej mój pomysł na wczorajszy trening.
Za dużo nie porowerkowałem ale postanowiłem pobiegać





1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346036
Mistrzu--Giaurnemo z tym bieganiem i jazdą rowerem to szału nie ma
A miało być tak pięknie ....telewizja ,wywiady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346036
PONIEDZIAŁEK --po solidnej rozgrzewce --przykra niespodzianka --wywieżli ławę na niedzielne zawody i jeszcze nie wróciła
a dzisiaj miało być ostro ,co robić ,co robić
Smith dostępny to powalczymy na sprzęcie który dawno nie używałem
WL
2 x 25 x 30kg
1 x 20 x 50kg
1 x 20 x 70kg
2 x 12 x 80kg
1 x 12 x 90kg
1 x 12 x 100kg
2 x 8 x 110kg
2 x 5 x 120kg
3 x 3 x 130kg
3 x 1 x 140kg

Przenoszenie hantla za głowę
4 x 10 x 42,5kg
Rozpiętki skos plus
16 x 25kg ,27,5kg ,30kg ,32,5kg
wyciskanie hantli wąsko --złączone ława plus
4 x 10 x 30kg
rozpietki leżąc na ławie dolne wyciągi
wyciskanie siedząc szeroko
maszyna leżąc ................i dość wycisk dostałem przeokropny
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium