SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 885734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
ojan
W Z O R EK
No proszę , nareszcie bardziej przejrzysty DT
Dla mnie brakuje jednak "kg" w niektórych przypadkach


Fakt że brakuje małego skrótu kg żeby było wiadomo , które to obciążenie a które powtórzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345994
tak,tak wieczorne pompki zrobione

4 x 29

miski nie liczę ,a trochę mnie przybyło od czasu gdy z Fan-em traciliśmy fat .Dzisiaj przed chwilą policzyłem dzień ,wydawało mi się że mniej jem hahhahhha 20 miesięcy 4kg przyszło może zacznę liczyć ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345994
Środa

Liczenie miski odłożone, może od jutra ??
dzisiaj golonka zapiekana z warzywami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131095
A piwa nie ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345994
ojan
A piwa nie ma?


Golonka bez piwa ,tak mi smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131095
Jawor50
ojan
A piwa nie ma?
Golonka bez piwa ,tak mi smakuje
Piwo po zjedzeniu golonki a potem sjesta.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345994
ojan
Jawor50
ojan
A piwa nie ma?
Golonka bez piwa ,tak mi smakuje
Piwo po zjedzeniu golonki a potem sjesta.


Jaka sjesta ,po goloneczce był spacering rowerowy --ruszając z jaworskiego rynku pogoda była znośna ,fakt wiatr trochę za duży ,po przejechaniu około 2km rozpadało się i wiatr się zmógł .Skoro już wyruszyłem postanowiłem jechać dalej chociaż do miejscowości Czernica 5,5km od Jawora i tam schować się na przystanku .Rekordowy czas przejazdu z Jawora do Czernica wynosi 17min dzisiaj zajęło mi to 24min tak ciężkie warunki dla mnie .Powrót jest łatwiejszy i łączny czas przejazdu 11km wyniósł 41minut ,w drodze powrotnej przestało padać.W Jaworze ulicami miasta zrobiłem jeszcze około 5km takie spacerowe.
Styczeń zakończyłem przejechanymi rowerem 62km --nie za dużo lecz i z tego jestem zadowolony rozruch w miesiącach zimowych na powietrzu piękna rzecz.
Warto wzorować się na Mistrzu oczywiście Mistrzu-Giaurnemo który jeżdzi ,biega w trudniejszych warunkach i pięknie daje radę


Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2018-01-31 16:18:04
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Jawor50


miski nie liczę ,a trochę mnie przybyło od czasu gdy z Fan-em traciliśmy fat .Dzisiaj przed chwilą policzyłem dzień ,wydawało mi się że mniej jem hahhahhha 20 miesięcy 4kg przyszło może zacznę liczyć ????


Jawor przyjacielu u Ciebie te 4 kg w 20 miesięcy to mięśnie . Mi w 6 miesięcy z 84 kg poszło na 90 kg i to mięśnie na pewno nie są . Ja liczę wszystko oprócz słodyczy i pojadanie Ale os 1 lutego wchodzę na nową ścieszke życia pod dozorem rodziny i zobaczymy ile do lata zejdzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131095
Jawor50
Jaka sjesta ,po goloneczce był spacering rowerowy --ruszając z jaworskiego rynku pogoda była znośna ,fakt wiatr trochę za duży ,po przejechaniu około 2km rozpadało się i wiatr się zmógł .Skoro już wyruszyłem postanowiłem jechać dalej chociaż do miejscowości Czernica 5,5km od Jawora i tam schować się na przystanku .Rekordowy czas przejazdu z Jawora do Czernica wynosi 17min dzisiaj zajęło mi to 24min tak ciężkie warunki dla mnie .Powrót jest łatwiejszy i łączny czas przejazdu 11km wyniósł 41minut ,w drodze powrotnej przestało padać.W Jaworze ulicami miasta zrobiłem jeszcze około 5km takie spacerowe.
Styczeń zakończyłem przejechanymi rowerem 62km --nie za dużo lecz i z tego jestem zadowolony rozruch w miesiącach zimowych na powietrzu piękna rzecz.
Warto wzorować się na Mistrzu oczywiście Mistrzu-Giaurnemo który jeżdzi ,biega w trudniejszych warunkach i pięknie daje radę
Za ten wyczyn należy Ci się druga golonka na regenerację!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345994
jsdolan5
Jawor50


miski nie liczę ,a trochę mnie przybyło od czasu gdy z Fan-em traciliśmy fat .Dzisiaj przed chwilą policzyłem dzień ,wydawało mi się że mniej jem hahhahhha 20 miesięcy 4kg przyszło może zacznę liczyć ????


Jawor przyjacielu u Ciebie te 4 kg w 20 miesięcy to mięśnie . Mi w 6 miesięcy z 84 kg poszło na 90 kg i to mięśnie na pewno nie są . Ja liczę wszystko oprócz słodyczy i pojadanie Ale os 1 lutego wchodzę na nową ścieszke życia pod dozorem rodziny i zobaczymy ile do lata zejdzie


Jsdolan jakie tam u mnie mięśnie ,gdybyś był na ustawce w Poznaniu o zawodowcach nie wspomę ale Maceek ,Wason ,u nich to same mięśnie
Może nie potrafisz na siebie spojrzeć bezkrytycznie i widzisz fat ,ćwiczący tak mają ...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium