SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 887434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Ja też szczerze gratuluję tego wyciskania . Wielki szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346032
fanslaska
Jawor, klasa jest.
Muszę ostro brać się do roboty, żebyś na naszej prywatnej ustawce siary ze mną nie miał.


Fan dzięki -lecz to zasługa Masti-ego potrafi ładnie zdjęcie obrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346032
Giaurnemo

Pozdrawiam i gratuluję udanych zawodów


Dz Mistrzu-Giaurnemo udana to była ustawka w Poznaniu --a zawody ukończyłem poniżej moich oczekiwań i możliwości ,dzięki jeszcze raz za miłę słowa ,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346032
jsdolan5
Ja też szczerze gratuluję tego wyciskania . Wielki szacun


jsdolan--dzięki -- ,szacunek na wyrost --ale dzięki zobaczymy co czas pokarze --jest motywacja do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346032
Przylesie -niedziela rano --po krótkiej nocy ,poranne wstawanie i szykowanie się do wyjazdu --jeszcze mam w głowie pełno wrażeń z Poznania a tutaj nowe wyzwania ---na miejscu jestem przed 10-tą zapisy waga i kibicowanie innym startującym --zapisałem się do startu weteranów 50--60 lat --same mocne nazwiska --wiedziałem o ich starcie długo przed więc miałem czas oswoić się z ich wynikami które robili na innych zawodach między innymi MP , oraz z tym że nie odegram roli w zawodach --decyzję odnośnie startu była spowodowana tym że chcę być na ''fali' aby dążyć dążyć dążyć a cel sam się wyklaruje.Jako że wyciskacz ze mnie na razie kiepski to założyłem sobie że zrobię 130 kg to będzie ok .Tyle w zeszłym tygodniu podnosiłem na treningu i to nawet 2-wa powtórzenia z zatrzymaniem na klacie ,w czwartek chyba 1-den raz aby nie przemęczać więc wygórowanych aspiracji nie miałem,o 12 stej zrobiłem z nowymi znajomymi z grupy trening rozgrzewkę i wyszło

10x60/8x80/5x100/3x115/1x125/1x130 --wszystko dokładnie na komendy była moc i siła
po godz 14-stej zaczeło się odcieło mnie ,momentalnie poczułem ogromne zmęczenie i znużenie --tragedia --
chyba upomniała się sobota o regenerację ---
o 16-stej start ---1 wsze podejście na wadze zadysponowałem 125kg --a tu pełne galoty jak ja tyle podniosę --w głowie krzyczałem do siebie
dasz radę -dasz radę ---i o dziwo poszło gładko --euforia i pełne rozlużnienie
2-gie podejście 130 --tutaj ewidentnie moja wina przepchałem do przodu i spalone
3-cie podejście --130 kg --sędzia start --ja dół i czekam czekam czekam --przetrzymany zostałem nie wiem za jakie przewinienie lecz już nie byłem w stanie wycisnąć --gdyby sędzia komendy zadysponował jak w 1-wszym to bym to miał --dlaczego napisałem czekałem i miałbym to a mianowicie moje 3-cie podejście nagrał( zlecił ) trener reprezentacji Polski niepełnosprawnych i powiedział mi że byłem przetrzymany i już bez szans wyciśnięcia --czas który wyczekałem powodował że obiektywnie ciężar sztangi wzrósł o około 10 kg
A co miał do tego ten trener --widział moją końcówkę rozgrzewki ,a póżniej podawał mi sztangę --i zaproponował konsultacje we Wrocławiu w ośrodku sportu START ---Z wyniku 125 kg wyszło 4-te miejsce na wyższe nie miałem żadnych szans chyba do 3-ciego musiałbym mieć coś około 140 kg -przelicznik Wilksa --chciałem zdobyć doświadczenie i obycie w takich imprezach ten cel osiągnięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Gratulacje
Szkoda, że Cię przetrzymał, bo mimo tego iż na pudło trochę by brakowało, większa satysfakcja byłaby

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Jawor -z tym startem w prawdziwych zawodach-świetna decyzja!.

To zupełnie coś innego niż poprawianie rekordów na treningu.
Choćby takie nieoczekiwne dłuższe przytrzymanie.

Do tego prawdziwy stres,który odbiera siły momentalnie.

W każdym razie - dwie inicjacje masz za sobą-jesteś już zawodnikiem wyciskania sztangi leżąc i rzeczywistym forumowiczem .


Pewnie w styczniu znów się zobaczymy ,na kolejnej Ustawce,gdzie będzie Kolos,czyli Bartek,który podjał próbę redukcji ze 180 kg do 140 kg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346032
masti
Jawor -z tym startem w prawdziwych zawodach-świetna decyzja!.


Masti--dzięki --też tak czuję aż chce się ćwiczyć ,zawody u Wycwiel-a i Iti ,jakoś mnie tak powoli zaczeły nakręcać na dalszy udział w takich imprezach .WL inne od WW ale atmosfera taka sama sami zapaleńcy ludzie którzy doradzą pomogą i sympatyczni ,bez zawiści zazdrości,a ile gratulacji dostałem za walkę w 3-cim podejściu --a Gromek ( czołowy Polski trójboista weteran 50-60 lat ) --powiedział mi że na drugi rok będzie musiał mocno się spiąć aby powalczyć ze mną ,miłe słowa motywują do pracy .A ustawka to dopiero frajda i bodziec do działąnia --akumulatory mam doładowane do pełna teraz tylko ćwiczyć mi pozostało
Przed chwilą skontaktował się ze mną Mariusz Oliwa trener kadry Polski w WL niepełnosprawnych zawodników ,troszkę zawalony pracą --lecz zapewnił mnie że w miarę szybko ściągnie mnie do Wrocławia i poustawia u mnie pozycję do WL oraz da zadania czyli rozpisze trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Jawor tak rodzą się legendy...od pierwszych zawodów od pierwszych Ustawek tym bardziej Teraz masz cel sprecyzowany to ciśnij, naprawdę warto
P.S. Dobrze, że mam z Tobą wspólne zdjęcie...w przyszłości będę mógł powiedzieć patrzcie ja z tym Panem, który został mistrzem ćwiczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131226
Jawor - aż serce rośnie gdy się czyta Twój wpis.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium