SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 879639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345902
o 15-stej przyjechał do mnie najstarszy syn zabrał mnie do Legnicy abym pomógł w ułożeniu treningu na taki dziwoląg jak atlas FINNLO ,wszystko na linkach takie jakieś dziwne,lecz synowi trzeba pomóc może akurat załapie ten bakcyl zresztą w szkole średniej ze 3-y lata ćwiczył
Pierwsze próby na tym dziwolągu takie jakieś bez czucia,lecz aby nie zniechęcić nie daję po sobie poznać ,2h próbowaliśmy różne warianty ćwiczeń i powiem szczerze po przyjeżdzie do domu czuję wszystkie mięśnie ,co rzadko u mnie się zdarza ,a mięśnie klaty aż pękają , mimo tych wrażeń mięśniowych nadal uważam że te linki to dziwoląg ,synowi tego nie powiem niech ćwiczy
Jutro mam ciężki trening czy te wigibasy mi nie zaszkodzą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130859
Uważam, że każdy przyrząd można wykorzystać do ćwiczenia muskulatury.
(Oczywiście do pewnego poziomu)
No ale Ty jesteś profesjonalistą i wiesz o tym może nawet lepiej niż ja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1658 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56089
Maszyny są dobre, wolny ciężar jest najlepszy ale pomoc synowi, bezcenna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345902
ojan
Uważam, że każdy przyrząd można wykorzystać do ćwiczenia muskulatury.
(Oczywiście do pewnego poziomu)
No ale Ty jesteś profesjonalistą i wiesz o tym może nawet lepiej niż ja.


Panie Janku podzielam zdanie że każdy przyrząd a nawet kamień można wykorzystać do ćwiczeń
ja profesjonalistą ,ubawił Pan cały dział +35
Wiem tylko że przyrząd można wykorzystać nie tylko do rozwoju muskulatury a i do lepszego samopoczucia ,lepszego ,młodszego wyglądu ,zwiększenia siły ,polepszenia ruchomości itd itd
Na pewno nie wiem na ten temat lepiej od Pana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130859
Aleś mi posłodził.
Może źle zapamiętałem ale wydaje mi się, że jesteś trenerem a ja jestem tylko praktykiem na swoim ciele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345902
ojan
Aleś mi posłodził.
Może źle zapamiętałem ale wydaje mi się, że jesteś trenerem a ja jestem tylko praktykiem na swoim ciele.


I znowu się uśmiałem ,humor wybitnie dzisiaj wieczorem Panu dopisuje
Tak wydaje się Panu że jestem trenerem ,ja tylko pomagam swoim doświadczeniem tym których nie stać na płacenie trenerowi personalnemu na siłowni ,ja to robię bezpłatnie i nawet bez kwalifikacji lepiej że ja im pomagam ,pokazuję tłumaczę niż sami narobią sobie kłopotów
szumnie nazywam trening z niepełnosprawnymi ,oddaję im swój czas i jakieś tam umiejętności inaczej nikt by się nimi nie zajął bo bezpłatnie a po roku czasu spędzonych z nimi muszę obiektywnie stwierdzić że są tego efekty i to mnie cieszy i daje satysfakcję
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś uprawnienia trenerskie może mieć każdy, ale serce zdarza się rzadko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130859
Tsubame33
Dziś uprawnienia trenerskie może mieć każdy, ale serce zdarza się rzadko
To prawda.
Wydawało mi się z kontekstu wcześniejszych wypowiedzi Jawora, że ma takie uprawnienia.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-02-21 21:31:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
taka maszyna to może być konkretny bodziec, bo to mega odmiana od wolnych ciężarów, a każda zmiana zmusza organizm do chęci przystosowania ;)
1

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345902
tatuncio
taka maszyna to może być konkretny bodziec, bo to mega odmiana od wolnych ciężarów, a każda zmiana zmusza organizm do chęci przystosowania ;)


Przemek dla mnie nie potrzebne bodzce ,ja potrzebuję dołożyć kilka kg na sztangę w WL ,aby jakoś wypaść na zawodach na które się szykuję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium