SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

''CIĘŻAR MUSI BYĆ CIĘŻKI '--czyli walka o sylwetke

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 880180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345937
115 i 117,5





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345937
KOSZULKA MOCY ---postaram się mieć ją na sobie na wszystkich zawodach w których będę startować --( tam gdzie pozwolą i gdy nie będę musiał startować w koszulce klubowej )
fryzura ''ala Wycwiel '' ---....... ,też miała wpływ na tak udany dzisiejszy trening

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U Jawora tradycyjnie widzę - bez lipy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Koszulka ładna, fryzura zacna . Podobno od takiej fryzury od razu siły przybywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130945
jsdolan5
Koszulka ładna, fryzura zacna . Podobno od takiej fryzury od razu siły przybywa

Wchodzisz w to?
Przed zawodami skróci mi żona trochę włosy.
Raz byłem ogolony na łyso (na własne życzenie w wojsku - nie skończyło się to przyjemnie - dostałem poparzenia słonecznego z pęcherzami )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Mnie żona co 1,5 - 2 tygodnie goli maszynką na łyso . Zaraz po tym czuję jak mi sił przybywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345937
jsdolan5
Mnie żona co 1,5 - 2 tygodnie goli maszynką na łyso . Zaraz po tym czuję jak mi sił przybywa


to dlatego widzę u Ciebie takie rezerwy w bojach ,,te boje co nagrałeś to ile po strzyżeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Jawor50
jsdolan5
Mnie żona co 1,5 - 2 tygodnie goli maszynką na łyso . Zaraz po tym czuję jak mi sił przybywa


to dlatego widzę u Ciebie takie rezerwy w bojach ,,te boje co nagrałeś to ile po strzyżeniu


No około tygodnia do następnego boju przystąpię zaraz po strzyżeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345937
wczorajszy trening w godzinach popołudniowych dał mi trochę w kość ,wypadałoby dzisiejszy trening zrobić pózniej ...tylko że wieczorem siłka oblężona a o 11 stej kilka osób i spokój .
Dzisiaj trening z przymocowanymi gumami ,na progres taki jak wczoraj nie liczę ,inna ławka ,bez przywiązania muszę pilnować stabilności a to rozprasza.
16 km od Jawora w Strzegomiu mają ławkę dla niepełnosprawnych --zadanie na ten tydzień ..........złapać kontakt i może 1-den trening w tygodniu na takiej ławie

Pakowanie i ruszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Jawor widzę że przy drugim podejściu zapomniałeś chyba założyć taśmy na nadgarstki.....
Ale widzę bardzo ładny mostek ...
Powiem że kiedyś próbowałem wyciskać przypiety pasem i...miałem większego kopa , nie martwiłem się że oderwę posladki..niestety brakowało mi pracy nóg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Push&Pull DO OCENY :)

Następny temat

Problemy z kręgosłupem

WHEY premium